Наталі

Менеджер із питань сталого розвитку @Purina

img_Nathalie
category icon

Екологічність

Перейдіть до розділу >

Відповідно до всеохоплюючого зобов'язання нашої материнської компанії Nestlé ми прагнемо постійно зменшувати свій вплив на навколишнє середовище. Зменшення викидів парникових газів на 35 %, придбання 100 % відновлюваної електроенергії для наших фабрик або зведення до нуля відходів на наших заводах — лише деякі з ключових ініціатив, над якими ми працюємо.

Це передбачає постійний пошук способів зменшити вплив на екологію нашої виробничої діяльності та шляхів розповсюдження нашої продукції. Ми вивчаємо, як нам вдається скорочувати споживання енергії, збільшувати використання енергії з відновлюваних джерел, зменшувати викиди парникових газів і обсяг відходів, у такий спосіб підвищуючи цінність продукції.

ВИКИДИ ПАРНИКОВИХ ГАЗІВ: За останні 10 років наша материнська компанія Nestlé досягла значних успіхів у зменшенні викидів парникових газів (ПГ), пов'язаних із виробництвом, — 39 % на тонну продукції. Компанія Nestlé взяла на себе зобов'язання щодо науково обґрунтованого зменшення викидів парникових газів, для того, щоб внести свій вклад у дотримання Паризької угоди про зміну клімату 2015 року. Тому до 2020 року ми прагнемо зменшити свої викиди ПГ на 35 % порівняно з рівнями 2010 року за допомогою подальшого підвищення енергоефективності та використання відновлюваної енергії.

У 2016 році Nestlé отримала визнання від CDP, яка раніше мала назву «Проєкт по розкриттю інформації про викиди вуглецю», некомерційної організації, яка оцінює зусилля компанії щодо зменшення викидів парникових газів і боротьби зі змінами клімату та звітує громадськості про досягнутий прогрес.

ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГІЯ:

Компанія Nestlé також взяла на себе зобов'язання RE100, що передбачає придбання електроенергії для заводів на 100 % із поновлюваних джерел. Завдяки цьому сміливому зобов'язанню сьогодні заводи Purina® в Іспанії, Італії, Великобританії, Угорщині, Німеччині та Польщі вже купують 100 % відновлювану електроенергію. Наші заводи у Франції та Росії ще працюють над цим питанням і мають вирішити його у найкоротший термін.

ВІДХОДИ:

Компанія Nestlé також взяла на себе зобов'язання досягти безвідходного виробництва щодо утилізації до 2020 року. Ми визначаємо як відходи для утилізації будь-який матеріал, що вивозиться з місця, де ми працюємо, і не має економічної чи екологічної цінності. Це зобов'язання означає, що ми повинні оцінювати свої відходи. Наприклад, органічні відходи можна використовувати повторно для отримання відновлюваної енергії та компосту, відходи можна переробляти або спалювати для отримання енергії. Сьогодні ми досягли великого прогресу, і 12 з 14 європейських заводів Purina® мають безвідходне виробництво щодо утилізації.

boy with dog