Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Дагмар

Менеджер із безпечності харчових продуктів і ветеринар @Purina®

Дагмар
Інгредієнти

Інгредієнти

Перейти до розділу >

Мікотоксини є природними речовинами, які містяться в зернових та інших овочевих культурах, і цього не можна уникнути. Існують різні типи мікотоксинів, але їхній вплив змінюється залежно від типу та кількості, яку споживає тварина. Враховуючи це, Purina® тісно співпрацює з нашими постачальниками, щоб ретельно перевіряти та контролювати наші крупи та готові продукти та гарантувати, що корм для домашніх тварин є повністю безпечним.

 

Мікотоксини — це речовини, що виробляються деякими пліснявими грибами в різних продуктах харчування, включно з овочами та крупами. Вони розмножуються під час вирощування рослин у полі або під час їхнього зберігання на елеваторах, і цей ріст частково залежить від кліматичних умов, таких як температура та вологість. На практиці не можна уникнути мікотоксинів, адже їхня поява в певних рослинах і сільськогосподарській продукції є цілком природним явищем.

Існує багато різних типів мікотоксинів, і їхній вплив може відрізнятися залежно від типу й обсягу їхнього вживання, а також від того, вживає їх людина чи тварина. Деякі типи мікотоксинів здатні викликати захворювання, а інші, наприклад, пеніцилін, при правильному застосуванні можуть принести користь при використанні в якості ліків. Людина або тварина може вживати мікотоксини та не хворіти, за умови, що обсяг вживання не перевищує визначених меж.

У будь-якому випадку наша сировина та готова продукція ретельно перевіряються на всіх етапах ланцюга постачань, щоб забезпечити цілковиту безпечність корму для домашніх тварин.

Кожна партія сировини та готової продукції проходить періодичні перевірки та тести. Початкова сировина візуально перевіряється на наявність цвілі, і якщо вона є, така сировина негайно видаляється, щоб мінімізувати ризик зараження іншої сировини. Сировина, що визнана належною після візуального огляду, згодом проходить усі відповідні та необхідні перевірки. Якщо обсяг мікотоксинів у сировині перевищує визначені рівні, така сировина повертається постачальнику. На наш запит постачальник повинен розробити план дій, щоб мінімізувати ризик повторного виникнення цієї проблеми.

Ми робимо все, аби гарантувати максимальну безпечність нашої продукції та захист здоров'я тварин.