Ваш улюбленець - наше натхнення.
Філ

Менеджер по роботі з постачальниками @Purina®

Філ
Інгредієнти

Інгредієнти

Перейти до розділу >

Переважна більшість сировини (понад 90 %), яку ми використовуємо в нашій продукції, що продається та виробляється в Європі, постачається з європейських країн. Тільки тоді, коли матеріали не виробляються або не доступні в необхідних кількостях, нам поставляють їх із країн за межами Європи.

 

Purina® виробляє великий асортимент продуктів, які виготовляються з декількох інгредієнтів, і, звичайно, ці інгредієнти можуть постачатися з різних місць, залежно від того, де інгредієнт вирощується чи виробляється та де знаходиться наш завод. Однак більшість нашої продукції, що продається в Європі, виробляється в Європі, і понад 90 % нашої сировини надходить також з Європи. Єдиний виняток — це коли сировина не виробляється або її немає в необхідній кількості. Наприклад: 99 % наших м'ясних інгредієнтів постачаються з Європи, але час від часу нам потрібно доставляти м'ясо з Бразилії, Австралії та Нової Зеландії. Щодо сої, то, якщо в Європі її не вистачає для задоволення наших потреб, нам також доводиться імпортувати її з-за меж Європи.

Незалежно від того, звідки постачаються наші інгредієнти, є одна спільна річ: ми співпрацюємо лише з тими постачальниками, які відповідають нашим стандартам безпечності харчових продуктів та якості, щоб гарантувати, що ми використовуємо лише якісні та безпечні інгредієнти.

До того ж ми намагаємось співпрацювати з постачальниками, які знаходяться неподалік від наших заводів, щоб мінімізувати вплив на навколишнє середовище та підтримати місцеву економіку.