Ваш улюбленець - наше натхнення.
Філ

Менеджер по роботі з постачальниками @Purina®

Філ
Інгредієнти

Інгредієнти

Перейти до розділу >

Purina® гарантує, що наші постачальники відповідально виробляють високоякісну сировину.

 

Ми давно співпрацюємо з нашими постачальниками, щоб гарантувати, що походження наших інгредієнтів можна легко простежити. Ми також співпрацюємо з нашими постачальниками та сторонніми партнерами, щоб отримати оцінку нашого повного ланцюга постачань. Наприклад, ми співпрацюємо з різними організаціями, такими як Партнерство з питань лісового та рибного господарства, щоб оцінити свої дії. Ця робота ставить перед нами головне завдання — пошук відповідальних джерел із чіткими цілями на місцях. Одне з наших зобов’язань у цій сфері — до 2020 року 100 % інгредієнтів із морепродуктів, які ми використовуємо, мають постачатися з відповідальних джерел.

Щодня ми співпрацюємо з нашими організаціями-партнерами, і наша команда регулярно зустрічається з нашими постачальниками та відвідує їхні виробничі майданчики. Це дозволяє добре зрозуміти, як працюють наші постачальники. Звісно, важко відвідати кожного постачальника, адже частина нашої продукції має дуже складний ланцюжок постачань. Проте ми реалізуємо нові ініціативи, такі як оцінки ферм, щоб переконатися, що вся наша система постачань, аж до рівня фермерського господарства, відповідає вимогам.

Репутація постачальника дуже важлива для Purina®. Ось чому ми розробили довгострокові стратегії пошуку сировини для нашої продукції, щоб клієнти могли нам довіряти стосовно отримання сировини.

Кожен постачальник Purina® повинен відповідати нашому Кодексу постачальників, який визначає мінімальні вимоги, що не підлягають обговоренню і яких потрібно дотримуватися: зокрема дотримання прав людини, безпеки й охорони здоров'я на робочому місці та доброчесності бізнесу. Наші постачальники також повинні дотримуватися екологічного законодавства та постійно покращувати свої екологічні показники.

Окрім дотримання Кодексу постачальника, у співпраці з нашими постачальниками ми ретельно дотримуємося наших інструкцій щодо відповідального пошуку джерел для ключових товарів, наприклад, морепродуктів, м'яса, птиці та сої. Ці вказівки включають такі заходи, як забезпечення відсутності джерел постачань із територій, перетворених на природні ліси, здійснення заходів щодо пом'якшення впливу на воду, зменшення викидів парникових газів, сприяння сталому розвитку сільської місцевості та дії щодо захисту благополуччя тварин від ферми до заводу.