Ваш улюбленець - наше натхнення.
Amélie

Pet food Raw Materials Specialist @Purina

Amélie
Інгредієнти

Інгредієнти

Перейти до розділу >

Собаки — всеїдні тварини. Це означає, що собаки можуть отримувати необхідні речовини як із м'ясних, так і рослинних інгредієнтів. Кішок відносять до м'ясоїдних тварин. Це означає, що в раціоні кота повинно бути м’ясо, хоча не тільки воно. І собаки, і коти можуть їсти, ласувати й отримувати користь від споживання злаків. Злаки, такі як кукурудза, пшениця та ячмінь, — відмінне джерело необхідних і корисних поживних речовин. Вони забезпечують наших улюбленців енергією, а також клітковиною, яка сприяє травленню.

Ми всі любимо бачити своїх котів і собак здоровими, щасливими та сповненими енергії. Злаки зазвичай містять від 75 % до 85 % вуглеводів і менше 2 % цукрів. Більше того, ці вуглеводи засвоюються набагато повільніше, ніж прості цукри. Завдяки цьому вивільнення енергії в організмі вашої тварини йде повільно та довго, а цукор дає лише короткий викид енергії. Вони також містять клітковину, яка допомагає збільшити кількість хороших кишкових бактерій і регулювати дефекацію. Крім того, ці вуглеводи містять незамінні жирні кислоти, вітаміни групи В, антиоксиданти, білки та мікроелементи, які сприяють підтриманню здорового зору та міцного імунітету.

Домашні собаки та коти також «використовують» вуглеводи як джерело енергії для свого тіла. Домашні собаки дуже далеко пішли від вовків і мають різні гени, які відповідають за перетравлювання вуглеводів. Така особливість, як вважається, з'явилася тоді, коли люди навчилися обробляти землю — приблизно 10 000 років тому, що стало останнім кроком у процесі одомашнення тварин, який тривав 30 000 років. Цікаво, що, всупереч поширеній думці, у собак і котів спостерігається дуже низький рівень справжньої алергії на зерно/глютен.

Тож нехай ваш улюбленець насолоджується злаками та «вживає» їхні переваги!

Grains