Ваш улюбленець - наше натхнення.
Паула

Спеціаліст із регуляторних і наукових питань і ветеринар @Purina®

Паула
Інгредієнти

Інгредієнти

Перейти до розділу >

Корм для домашніх тварин Purina® насичений смачними та поживними інгредієнтами, які сподобаються вашим домашнім улюбленцям. Це багаті на протеїн компоненти тваринного походження, мінерали, рослинні інгредієнти та добавки, які, наприклад, допомагають зберегти якість їжі. Ми гарантуємо, що вся їжа для домашніх тварин є повноцінною та збалансованою, тобто ви можете бути впевнені, що ваш улюбленець отримує все, що йому потрібно, у правильній пропорції, у кожній мисці.

Якщо ви бажаєте знати, які інгредієнти містяться в кормі, відповідь ви знайдете на етикетці продукту. На етикетках написано, із яких інгредієнтів виготовлено наші продукти. Однак, оскільки етикетки відповідають вимогам європейського законодавства щодо маркування, опис інгредієнтів часто може бути досить технічним і його досить важко зрозуміти.

Тож давайте внесемо більше ясності, щоб ви зрозуміли, які саме інгредієнти містяться в кормі Purina®.

У кормі Purina® ви знайдете правильне поєднання таких компонентів:

Інгредієнти ТВАРИННОГО походження: наприклад, курка, яловичина, свинина, баранина, лосось, тунець…— джерела високоякісного білка. На етикетках їх часто вказують як «м'ясо та похідні продукти тваринного походження» або «риба та рибний продукт». Також вони називаються побічними продуктами. Це ті частини тварин, які дозволені, але не призначені для споживання людиною. Це може зумовлюватися, наприклад, відсутністю споживчого попиту (наприклад, печінку вживають не в кожній країні) або зовнішнім виглядом сировини. Однак ці види сировини — відмінне джерело поживних речовин, які багаті на протеїн та амінокислоти, до того ж вони подобаються домашнім тваринам.
До цієї групи також відносяться: риб'ячий жир, багатий жирними кислотами, такими як Омега-3; яйця та похідні продукти яєць, які є джерелом білка; молоко та його похідні, що містять вітаміни та мінерали, необхідні для кісток і зубів.

інгредієнти на основі РОСЛИН, розділені на три типи:
a. Овочі, такі як морква, зелена квасоля, баклажани та солодка картопля, а також овочеві похідні, такі як бурякова м’якоть. Вони є джерелом харчових волокон, мінералів і вітамінів.

b. Бобові, такі як горох, — джерело високоякісного білка.

c. Зернові, такі як кукурудза, рис, овес, пшениця та ячмінь. Ці інгредієнти в основному багаті на вуглеводи, які є джерелом енергії, але вони також можуть містити достатньо велику кількість клітковини, яка сприяє травленню, і білок.

Мінерали є найважливішим класом поживних речовин, які повинні включатися до раціону, щоб забезпечити здорове та збалансоване харчування (наприклад, кальцій, фосфор і магній). Вони мають вирішальне значення для розвитку та функціонування організму вашого улюбленця. Вони допомагають збалансувати рідину організму, перетворити їжу на енергію та зміцнюють кістки та зуби.
Добавки поділені на три типи:
- Харчові добавки — собаки та коти потребують цих добавок у своєму раціоні, оскільки вони є ключовими для підтримки багатьох життєво важливих функцій. Ці сполуки включають вітаміни й амінокислоти, але також можуть включати так звані «мікроелементи» — наприклад, моногідрат сульфату заліза (забезпечує залізом) або безводний йодат кальцію (забезпечує йодом).

- Технологічні добавки — це, серед іншого, антиоксиданти, консерванти та стабілізатори — сполуки, які допомагають зберігати їжу та її аромат, а також подовжити термін придатності.

- Смакові добавки — такі як барвники й ароматизатори, які додають продукту бажаного смаку, кольору та текстури.

У виробництві кормів ми дотримуємося того ж самого принципу, що стосується їжі для людини, отже всі добавки в кормі є безпечними, дозволеними та регулюються законодавством ЄС.

Цінність наших добавок посилюють і наукові розробки Purina®. Спираючись на понад 90 років наукових досліджень і розробок ветеринарів і дієтологів Purina®, щиро люблячи домашніх тварин, ми розробили продукти, які можуть змінити на краще життя наших улюбленців і зберегти їхнє здоров'я

Наприклад, Bifensis в Purina ONE® — це харчова формула з корисною функціональною бактерією, що, як довели результати досліджень, зміцнює природні захисні сили вашої кішки. В асортименті продукції Purina® Pro Plan® також використано широкий спектр поживних переваг, які підтримують здоров'я вашого улюбленця: імунітет, пильність, пам'ять тощо.

Поєднання різних інгредієнтів у правильній пропорції, забезпечення повноцінності та збалансованості їжі також є критичним фактором. Адже ви будете годувати свого улюбленця цією їжею протягом усього його життя. Отже, правильний виробничий процес, який забезпечує високу якість інгредієнтів, має важливе значення для кінцевої якості продукції та харчового балансу, що впливатиме на здоров'я вашого улюбленця.

Ось чому ми завжди радимо вибирати торгові марки від відомих компаній, які мають суттєвий досвід досліджень. Адже від їжі залежать здоров'я та тривалість життя.

What's in my bowl?