Ваш улюбленець - наше натхнення.
Жан-Крістоф

Старший спеціаліст із дієтології та регуляторних питань @Purina®

Жан-Крістоф
Інгредієнти

Інгредієнти

Перейти до розділу >

Побічні продукти тваринного походження або «м'ясо та похідні продукти тваринного походження» — це інгредієнти, які перевірялися під наглядом ветеринара та виявилися придатними для споживання людиною. Однак харчова промисловість зазвичай не використовує їх із різних причин (наприклад, зовнішній вигляд, тип матеріалу, низький споживчий попит…). Це зовсім не низькоякісні інгредієнти. Навпаки, ці інгредієнти мають високу харчову цінність, забезпечуючи, зокрема, і велику кількість білка, яким можуть ласувати домашні тварини, тобто є багато вагомих причин, аби використовувати такі інгредієнти.

Наша продукція виготовляється з м'яса та похідних продуктів тваринного походження у харчовій промисловості. Вона може включати різні види м'яса, а також таку сировину, як легені, нирки та печінку. Звичайно, лише від тварин, які придатні для споживання людиною.

Побічні продукти, які використовує Purina®, спеціально вибирають з урахуванням їхньої поживної цінності. У дикій природі тварини часто інстинктивно їдять такі продукти, тому що вони багаті необхідними поживними речовинами. У деяких країнах деякі з цих продуктів, наприклад, субпродукти, полюбляють і багато людей (наприклад, печінка або нирки), їх навіть вважають стравами «високої кухні».

Побічні продукти тваринного походження не тільки чудово підходять для вашого улюбленця, але й подобаються йому. Вони легко засвоюються в організмі кішки чи собаки та забезпечують їх великою кількістю поживних речовин. Ці незамінні амінокислоти, вітаміни, мінерали та здорові жири дадуть вашому улюбленцю енергію та допоможуть підтримати його здоров'я та благополуччя.

Насправді субпродукти тваринного походження можуть забезпечити тварину більшою кількістю поживних речовин, ніж популярний у людей тип м’яса. Наприклад, нирки та печінка можуть містити до 10 разів більше вітаміну В2 (рибофлавіну), ніж нежирне м'ясо.

Отже годування субпродуктами тваринного походження є не тільки безпечним, але й корисним для здоров'я вашої собаки та сприяє зменшенню харчових відходів.

Purina® використовує лише побічні продукти тваринного походження та суворо дотримується настанов Європейської федерації індустрії виробництва кормів для домашніх тварин (FEDIAF), а також норм Європейського Союзу.