Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Кунаві

Спеціаліст із сировини для кормів @Purina®

Кунаві
Інгредієнти

Інгредієнти

Перейти до розділу >

Так, ми використовуємо штучні барвники. Як і у виробництві продуктів харчування для людей, барвники використовують у кормі для домашніх тварин, щоб надати йому більш привабливий і апетитний вигляд. Ми використовуємо як натуральні, так і штучні барвники в дуже малих кількостях і лише у деяких наших продуктах. Вони повністю безпечні для домашніх тварин і чітко відповідають нормам Європейського Союзу. Із урахуванням постійно зростаючого попиту споживачів на їжу без штучних барвників, ми також почали видаляти будь-які штучні барвники з наших основних продуктів до 2020 року, а також із наших снеків до 2023 року. Сьогодні понад 60% наших продуктів, таких як Purina® ONE®, Purina® PRO PLAN®, Dog Chow® і Cat Chow®, вже виготовляються без штучних барвників.

 

Як і їжа для людини, корм для домашніх тварин виробляється згідно з суворими нормами, тобто всі добавки, включно зі штучними та натуральними харчовими барвниками, суворо контролюються та регулюються відповідно до законів Європейського Союзу про безпечність продукції. Наразі дослідження цих харчових барвників не виявили жодного поганого впливу на здоров’я домашніх тварин.

Для чого ми їх використовуємо? Ми знаємо, що, обираючи корм для домашніх тварин, більшість власників хочуть, щоб він виглядав апетитно. Під час виробництва корм може втратити колір, тому до нього додаються штучні барвники, щоб забезпечити більш апетитний стійкий вигляд.

Однак ми також визнаємо, що люди не хочуть самі вживати штучні барвники та не хочуть їх бачити у кормах для домашніх улюбленців. Тому ми взяли на себе зобов’язання переформулювати наші рецепти та замінити штучні барвники природними барвниками в Purina® FRISKIES до 2020 року й усунути штучні барвники з усіх наших снеків до 2023 року.