Ваш улюбленець - наше натхнення.
Кунаві

Спеціаліст із сировини для кормів @Purina®

Кунаві
Інгредієнти

Інгредієнти

Перейти до розділу >

Так. Добавки допомагають зберегти якість корму для домашніх тварин із дня його виготовлення і до закінчення терміну придатності. Добавки також можуть бути вітамінами, що необхідні для повноцінного та збалансованого харчування тварини.

 

Ми використовуємо добавки, оскільки вони необхідні для того, щоб наша продукція була повноцінною, збалансованою та безпечною для домашніх тварин.

До добавок входять вітаміни, консерванти, ферменти, мікроелементи й антиоксиданти, які виконують важливі функції, такі як інтеграція мікронутрієнтів або їхнє збереження. Добавки поділені на три типи:

Харчові: добавки, що підтримують багато життєво важливих функцій в організмі (наприклад, вітаміни)
Технологічні: добавки, які допомагають зберегти їжу та її аромат, а також подовжити термін придатності (наприклад, антиоксиданти)
Смакові: добавки, які додаються, щоб надати продукту бажаний смак, колір і текстуру (наприклад, барвники)
Усі добавки, що використовуються в нашій продукції, регулюються та строго контролюються відповідно до суворого європейського законодавства — і їх можна знайти у продуктах харчування для споживання людиною. Їхня безпечність повністю доведена, і після проходження тестів на безпечність їм присвоюється номер E (E означає «Європа») терміном на 10 років. Наприкінці цього десятирічного періоду кожна добавка повинна отримати повторний дозвіл на використання.