PURINA® PRO PLAN®. ВЕТЕРИНАРНА ДІЄТА ЕН ГАСТРОІНТЕСТІНАЛ.  КОНСЕРВОВАНИЙ ПОВНОРАЦІОННИЙ ДІЄТИЧНИЙ КОРМ ДЛЯ ЦУЦЕНЯТ ТА ДОРОСЛИХ СОБАК ДЛЯ УСУНЕННЯ РОЗЛАДІВ ТРАВЛЕННЯ ТА ПРИ ЕКЗОКРИННІЙ НЕДОСТАТНОСТІ ПІДШЛУНКОВОЇ ЗАЛОЗИ

Повнораціонний консервований дієтичний корм, формула створена на основі наукових досліджень, для підтримання собак будь-якого віку з розладом діяльності шлунково-кишкового тракту. Виготовлений з інгредієнтів із високим ступенем засвоюваності, містить спеціально відібраний жир, який легко перетравлюється та засвоюється, дієта із вискокою смаковою привабливістю.

Де купити

Формула створена спеціально для полегшення травлення та поліпшення балансу мікрофлори в кишечнику, дієта сприяє дієтологічній підтримці у випадкаї гострих та хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту. Баланс розчинної та нерозчинної клітковини сприяє покращенню якості стула.

Низький рівень вмісту жиру

Низький рівень вмісту жиру

Низький рівень вмісту жиру для мінімізації порушень засвоєння жирів
Середньоланцюгові жирні кислоти (СЛЖК)

Середньоланцюгові жирні кислоти (СЛЖК)

кокосова олія з високим рівнем вмісту СЛЖК забезпечує високу доступність енергії при мінімальному навантаженні на шлунково-кишковий тракт
Висока засвоюваність

Висока засвоюваність

вміст легкозасвоюваних інгредієнтів забезпечує високу абсорбцію поживних речовин і мінімізує навантаження на шлунково-кишковий тракт

Звертаємо Вашу увагу, що застосування ПУРІНА ПРО ПЛАН Ветеринарної дієти рекомендовано для дієтичної підтримки собак у зазначених випадках і не повинно перешкоджати відповідному медичному лікуванню. Ветеринарні дієти слід використовувати під наглядом ветеринарного лікар.

​Яка вага Вашої собаки?

Для дорослого собаки

Вага (кг) Банка
Банки/доба
Вологий+сухий
Банки/доба
Вологий +сухий
г/доба
2.5 2/3 1/3 30
5 1 1/2 55
10 1 1/2 1 60
15 2 1 120
25 2 3/4 1 220
35 3 1/2 1 305
45 4 1 385
70 5 1/2 1 560
>70 додати 1/3 банки на кожні додаткові 5 кг    

Залежно від індивідуального стану може бути корисним поступове переведення на нову дієту протягом декількох днів. Годування невеликими порціями кілька разів на день допомагає оптимізувати травлення та засвоєння. PURINA® PRO PLAN® (ПУРІНА ПРО ПЛАН) Ветеринарна дієта ЕН Гастроінтестінал Канін Формула забезпечує повнораціонне та збалансоване харчування для росту цуценят та підтримання дорослих собак.

Склад: м'ясо та субпродукти тваринного походження, зернові, яйця та продукти переробки яєць, вітаміни та мінеральні речовини, олія рослинна, продукти переробки рослинного походження. Легкозасвоювані інгредієнти: серце, печінка, яєчний порошок, рис.

​EН Гастроінтестінал Канін

Основні поживні речовини* Вологий
Волога 72.5%
Протеїн 8%
Жири 4.5%
- Oмегa-6 жирні кислоти 0.8%
- Oмегa-3 жирні кислоти 0.1%
- Середньоланцюгові жирні кислоти 0.67%
Вуглеводи 12%
Сира клітковина 1%
Розчинна клітковина 0.2%
Цинк 54 мг/кг
Мідь 3.2 мг/кг
Вітамін E 130 мг/кг
Вітамін C -
Meтаболічна енергія (ME)1 1.08 ккал/г

* Типовий аналіз у кінцевому продукті.
1 Розраховано за допомогою змінених факторів Етуотера

Відгуки

​Поділитись інформацією про продукт

ShareEmailLinkedInFB