Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Все про собак

Все про собак

Виберіть найкращий корм для свого собаки, надихніться порадами наших експертів або пройдіть тест, щоб вибрати правильну породу для вас. Що б вам не потрібно було дізнатися, ми тут, щоб допомогти вам знайти відповіді на всі ваші запитання про собак.

Собака сидить перед мисками з кормом
Харчування і годування
Наші продукти для собак
Шукаєте відповідний корм для свого пухнастого друга? У нас є з чого вибрати: сухі та вологі корми, продукти для цуценят, дорослих та літніх собак, повнораціонні корми та спеціальні дієти. Перегляньте наш асортимент, щоб знайти найкраще для своєї собаки.
Собака дає "п'ять" людині
Досвід Purina®
Професійний догляд за собаками
Ретельно доглядати за своєю собакою означає розуміти всі її потреби. Ознайомтеся з найкращими порадами та підказками наших експертів про харчування, поведінку, здоров’я чи дресирування собак в наведених нижче статтях.
Яка порода підходить мені?

Маленька болонка чи стрибуча гонча? Гладкошерста чи пухнаста? Любитель дивана чи партнер з прогулянок на природі? Серед десятків порід буває важко вибрати найбільш підходящу для себе. Експерти Purina® допоможуть вам знайти цуценя, яке найкраще відповідає вашому способу життя.

Дізнайтеся більше

Собака виходить на повідку
Досвід Purina®
Завести собаку
Думаєте завести нового собаку? Дізнайтеся тут усе необхідне, щоб стати чудовим власником собаки чи цуценя.
Цуценя жує червону іграшку
Newsletter
Purina Club
Ми віримо, що людям і домашнім тваринам краще разом. Ми підтримуватимемо вас на кожному етапі життя з собакою. Підписуйтеся на нашу розсилку новин.
Собака сидить перед мисками з кормом
Досвід Purina®
Поведінка цуценят
Спантеличені поведінкою вашого цуценя? Шукаєте поради щодо навчання? Дізнайтеся більше про своє цуценя тут.
Старша собака в руках власника
Досвід Purina®
Здоров'я собаки
У Purina ми дбаємо про здоров’я та харчування вашої собаки. Дізнайтеся тут про те, як підтримувати здоров’я свого собаки.
Кошеня з лапками догори спить на ногах власника

Зв'яжіться з нами

Команда консультантів Лінії Турботи Purina® відповість на всі ваші запитання про вашого улюбленця. Зв'яжіться з нами найзручнішим для вас способом. ​

Лінія Турботи працює з 8:30 до 21:00 у будні дні та з 9:00 до 18:00 у вихідні.​