PURINA® PRO PLAN® ВЕТЕРИНАРНА ДІЄТА УР СТ/Окс Урінарі з лососем

Консервований порційний повнораціонний дієтичний корм для дорослих котів для розчинення струвітних каменів та зниження утворення струвітних каменів, з лососем.

St / Ox індекс зменшує ризик появи струвітних (St) та оксалатних каменів (Ox). Завдяки збільшенню споживання води та, як наслідок, збільшенню об`єму та розведенню сечі, дієта також сприяє профілактиці ідіопатичного циститу.

Дієта ST / Ox Урінарі допомагає зменшити ризик утворення струвітів та оксалатів, за допомогою дієтологічної підтримки та впливу на перебіг захворювань нижнього відділу сечовивідних шляхів у котів (ЗНВСШ).

PURINA® PRO PLAN® ВЕТЕРИНАРНА ДІЄТА УР СТ/Окс Урінарі протипоказана вагітним кішкам, кошенятам в період росту та котам з хронічними захворюваннями нирок. Цією дієтою слід годувати під наглядом ветеринарного лікаря.

Містить комплекс St / Ox, що знижує ризик утворення струвітних і оксалатних каменів в нижніх відділах сечовивідних шляхів.

Містить комплекс St / Ox, що знижує ризик утворення струвітних і оксалатних каменів в нижніх відділах сечовивідних шляхів.

Сприяє розчиненню струвітних каменів.

Сприяє розчиненню струвітних каменів.

Помірна калорійність допомогає підтримувати оптимальну вагу тіла.

Помірна калорійність допомогає підтримувати оптимальну вагу тіла.

Зверніть увагу, що всі показання до PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS стосуються дієтологічної підтримки котів із переліченими станами та не виключають належного медикаментозного лікування. Ветеринарні дієти слід застосовувати під наглядом ветеринарного лікаря.

Яка вага Вашого домашнього улюбленця?

Добова норма корму для дорослого кота
Вага тварини (кг) Паучів/день
2 2
4 3+1/2
6 5
8 6+3/4
>8  +3/4 пауча на кожний 1 кг ваги

Рекомендації щодо годівлі (на добу)

Вага тварини (кг) Кількість корму (пакетики, шт. + сухий корм, г)
2 кг 1 + 15 г
4 кг 3 + 10 г
6 кг 3 + 45 г

Перед початком або подовженням строку використання корму рекомендована консультація ветеринарного лікаря. Рекомендований період застосування для: розчинення каменів: 5-12 тижнів; зниження утворення: до 6 місяців. Стежте за тим, щоб у вашої тварини завжди була свіжа вода. 1 пакетик консервованого корму = 20 г/g сухого корму UR St/Ox (Урінарі) для котів.

М’ясо та субпродукти тваринного походження, риба та продукти її переробки (з яких лосось 7%), мінеральні речовини, зернові, амінокислоти (гліцин), продукти переробки рослинної сировини, згущувач (камідь ксантанова), цукри, вітаміни.

ВЕТЕРИНАРНА ДІЄТА УР СТ/Окс Урінарі

Основні поживні речовини* та параметри Пауч**
Волога 80.5%
Сирий протеїн 9.5%
Сирий жир 4.5%
Вуглеводи 2.4%
Сира клітковина 0.5%
Кальцій 0.20%
Фосфор 0.20%
Натрій 0.40%
Калій 0.15%
Магній 0.02%
Хлорид 0.38%
Сульфур 0.23%
Таурин 1500 mg/kg
Вітамін Е 161 mg/kg
Енергетична цінність (калорійність)1 0.80 kcal/g
RSS струвіт -
RSS оксалат -
РН сечі -

* Типовий аналіз кінцевого продукту.
** Середнє значення для двох різновидів.
1 Розраховано з використанням модифікованих факторів Атвотера.

Відгуки

​Поділитись інформацією про продукт

ShareEmailLinkedInFB