PURINA® PRO PLAN® HA HYPOALLERGENIC. Ветеринарна дієта для котів у випадках алергії

Повнораціонний сухий корм, формула створена на основі наукових досліджень, для діагностування та корекції харчової алергії у котів будь-якого віку.

Для виробництва даної дієти використовується єдине джерело протеїна, який був подрібнений(гідролізований) на частки, які є занадто малими, щоб викликати алергічну реакцію. Це робить його ідеальним для використання в харчових тестах, які використовуються для ідентифікації харчової алергії.

Де купити

Харчова алергія є основною причиною проблем шкіри та травлення у котів. Харчова алергія або непереносимість їжі може бути причиною хронічної неспецифічної діареї у 30-50 % котів.

Дана дієта може використовуватись при захворюваннях шлунково-кишкового тракту у котів(наприклад, у випадках запалення кишечника) завдяки винятково високому ступеню засвоюваності.

Гідролізований протеїн з низькою молекулярною масою

Гідролізований протеїн з низькою молекулярною масою

Гідролізований протеїн з низькою молекулярною масою для запобігання алергічній реакції та забезпечення дуже низької антигенності

Очищені вуглеводи з незначною кількістю протеїну

Очищені вуглеводи з незначною кількістю протеїну

Очищені вуглеводи з незначною кількістю протеїн для зниження потенційної антигенності

Висока смакова привабливість

Висока смакова привабливість

Висока смакова привабливість, завдяки високоякісним інгредієнтам і вмісту гідролізату дігесту

Звертаємо Вашу увагу, що застосування ПУРІНА ПРО ПЛАН Ветеринарної дієти рекомендовано для дієтичної підтримки котів у зазначених випадках і не повинно перешкоджати відповідному медичному лікуванню. Ветеринарні дієти слід використовувати під наглядом ветеринарного лікаря.

Для дорослого кота

Вага (кг) г/доба
2 35
4 70
6 100
8 130
>8 додати 15 г на кожний додатковий кілограм ваги

Для кошенят

Вік (тижні) г / доба
6-12 25-90
12-26 55-120
26-52 120

У випадку застосування даної дієти для проведення елімінаційного дослідження можливе застосування без перехідного періоду, важливо годувати свого кота виключно HA Ст/Окс Гіпоалергеніком Фелін протягом 8-10 тижнів. У більшості випадків позитивні зміни можна побачити протягом 3-6 тижнів. Якщо клінічні ознаки зникають, дієта може використовуватись протягом усього життя тварини.

Склад: крохмаль рисовий*, гідролізований соєвий протеїн**, олія соєва, вітаміни та мінеральні речовини, целюлоза, гідролізований дігест**, жир тваринний, консервант (фосфорна кислота), бентоніт, жир риб’ячий, таурин, антиоксиданти (екстракти токоферолу рослинного походження), холін хлорид.* Джерела вуглеводів; **Джерела білку.

​HA Ст/Ох Гіпоалергенік Фелін 

Основні поживні речовини* Сухий
Волога 6.5%
Протеїн 35%
Жири 10%
- Незамінні жирні кислоти 4.47%
- Oмегa-6 жирні кислоти 4.31%
- Oмегa-3 жирні кислоти 0.98%
- EПК+ДГК 0.16%
Вуглеводи 37%
Cира клітковина 3%
Бентоніт 10000 мг/кг
Вітамін E 550 мг/кг
Meтаболічна енегрія (ME)1 3.4 ккал/г

* Типовий аналіз у кінцевому продукті.
1 Розраховано за допомогою змінених факторів Етуотера.

Відгуки

​Поділитись інформацією про продукт

ShareEmailLinkedInFB