PURINA® PRO PLAN®(ПУРІНА ПРО ПЛАН) Ветеринарна дієта УР Ст/Окс Урінарі Фелін Формула. З куркою. Сухий повнораціонний дієтичний корм для дорослих котів для розчинення струвітних каменів та зниження рецидивів їх утворення.

Повнораціонний сухий корм, створений на основі наукових досліджень, для дієтологічної підтримки та впливу на перебіг захворювань нижнього відділу сечовивідних шляхів у котів (ЗНВСШ).

Дієта сприяє розчиненню струвітних кристалів та каменів, а також знижує ризик утворення сечових каменів (як струвітів, так і оксалатів кальцію). Завдяки збільшенню споживання води та, як наслідок, збільшенню об`єму та розведенню сечі, дієта також сприяє профілактиці ідіопатичного циститу.

Де купити

Дієта сприяє зниженню ризику виникнення ідіопатичного циститу та сечових каменів - найбільш поширених випадків захворювань нижнього відділу сечовивідних шляхів (ЗНВСВШ).

PURINA® PRO PLAN®(ПУРІНА ПРО ПЛАН) Ветеринарна дієта УР Ст/Окс Урінарі Фелін Формула не підходить для вагітних кішок, для кошенят та для котів із хронічними хворобами нирок. Цю дієту слід завжди використовувати під контролем ветеринарного лікаря.

Сприяє утворенню ненасиченої сечі

Сприяє утворенню ненасиченої сечі

Сприяє утворенню ненасиченої сечі для запобігання формуванню і кристалізації струвітів та оксалатів кальцію (індекс St/Ox)
Сприяє розчиненню струвітних каменів

Сприяє розчиненню струвітних каменів

Сприяє розчиненню струвітних каменів

Помірні калорійність і рівень вмісту жирів

Помірні калорійність і рівень вмісту жирів

Помірні калорійність і рівень вмісту жирів запобігають набиранню зайвої ваги (ожиріння є фактором ризику для урологічного синдрому НВСШ)
Звертаємо Вашу увагу, що застосування ПУРІНА ПРО ПЛАН Ветеринарної дієти рекомендовано для дієтичної підтримки котів у зазначених випадках і не повинно перешкоджати відповідному медичному лікуванню. Ветеринарні дієти слід використовувати під наглядом ветеринарного лікаря.​

Яка вага Вашого кота чи кішки?

Для дорослого кота

Bага (кг) Тільки сухий
г/ доба
Сухий+вологий
Банки/ доба

 
Сухий+вологий
г/доба
2 35 1/3 20
4 70 1 20
6 100 1 50
8 130 1 65
>8 додати 15 г на кожний додатковий кілограм ваги    

Рекомендації щодо терміну використання: для розчинення струвітних каменів рекомендований мінімальний термін призначення 5-12 тижнів. Для довготривалого використання рекомендується початковий період годування до шести місяців, але за умови проведення обов`язкового регулярного обстеження кота.

Склад: кукурудзяна клейковина, дегідратований пташиний протеїн (15%, з яких 50% курки), рис, борошно пшеничне, кукурудза, жир тваринний, вітаміни та мінеральні речовини, яєчний порошок, сушений буряковий жом, дігест, консервант (фосфорна кислота), жир риб'ячий, таурин, антиоксиданти (екстракти токоферолу рослинного походження), холін хлорид.

​УР Ст/Окс Урінарі Фелін 

Основні поживні речовини* Сухий
Волога 6.5%
Протеїн 35%
Жир 12%
Вуглеводи 37%
Cира кліковина 1.5%
Кальцій 0.8%
Фосфор 0.8%
Натрій 1.2%
Калій 0.7%
Maгній 0.08%
Хлориди 2.4%
Сірка 0.3%
Загальний таурин 1500 мг/кг
Вітамін E 550 мг/кг
Енергетична цінність (калорійність) 354 ккал/100 г
RSS струвітів <1
RSS oксалатів <10
pH сечі 6 – 6.3

* Типовий аналіз у кінцевому продукті.
1 Розраховано за допомогою змінених факторів Етуотера

Відгуки

​Поділитись інформацією про продукт

ShareEmailLinkedInFB