Торгові марки для собак

Торгові марки для собак

Нехай ваші улюбленці будуть щасливими і здоровими

Понад 85 років фахового досвіду поєднано в лінійці кормів PURINA®. Тому ми пишаємося тим, що наші корми для домашніх улюбленців є одними з найвідоміших і найпопулярніших брендів України. Ми розуміємо, що не так багато речей є важливішими за здоров'я та щастя ваших улюбленців. Саме тому кожен з наших кормів було розроблено експертами PURINA® таким чином, щоб забезпечити вашим улюбленцям 100 % поживних речовин, яких вони потребують для того, щоб залишатися здоровими сьогодні і завтра.

Тут ви знайдете перелік наших брендів: натисніть на логотип, щоб отримати додаткову інформацію про конкретну марку.

logo
X

Dentalife

Інноваційний продукт Purina® DentaLife® виготовлений, щоб очищувати навіть важкодоступні зуби. Науково доведено, що DentaLife® знижує формування зубного каменю у вашого собаки за 28 днів. Purina® DentaLife® дає помітні результати завдяки своїй природній очищаючій дії. Поєднання текстури, форми та розмірів палички дозволяє чистити навіть важкодоступні зуби, які більш вразливі до нальоту та зубного каменю.

dentalife
Friskies
X

PURINA® Friskies®

Ваш життєрадісний собака приносить щастя у Ваш дім! Friskies забезпечує щоденне повнораціонне харчування для щасливих та здорових собак.

Friskies
PURINA®DOG CHOW®
X

PURINA®DOG CHOW®

PURINA® BETA створено для тих, кого ми вважаємо найпрекраснішими тваринами на планеті, - для собак. Ця пристрасть вже декілька десятиліть спонукає нас створювати собачі корми преміального класу.

PURINA®DOG CHOW®
PURINA ONE® – MY DOG IS…
X

PURINA ONE ® MINI/SMALL

Експерти Пуріна розробили PURINA ONE® MINI/SMALL – високоякісне харчування, адаптоване до особливих потреб собак малих порід.

PURINA ONE® - здоров’я вашого улюбленця сьогодні та завтра.

PURINA ONE® – MY DOG IS
OfficialProPlanLogo
X

PURINA® PRO PLAN®

Ми всі хочемо, щоб наші собаки насолоджувалися кожним моментом їхнього життя: чи то прогулюючись під дощем, чи затишно згорнувшись калачиком у родинному колі. Озброївшись науковим досвідом, Purina® PROPLAN® допомагає власникам собак забезпечити своїм улюбленцям якнайкраще харчування. Ми переконані, що харчування – це не тільки основа міцного здоров’я, а й відправна точка для щасливого життя.

PURINA® PRO PLAN®
ProPlan_VetDiets_Logo_2020
X

PURINA® VETERINARY DIETS®

Ветеринарні дієти PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets - лінійка спеціалізованих кормів для собак та котів, які допомагають ветеринарам за допомогою харчування вирішувати безліч проблем котів та собак.

PURINA® VETERINARY DIETS®