Ваш улюбленець - наше натхнення.

Оцикет

Оцикет — це кішка середнього або великого розміру з плямистим хутром. Оцикети мають глибокі та широкі груди й сильні м'язисті лапи. Голова клиноподібної форми з квадратною щелепою. Величезні широко посаджені вуха з китицями надають їм вигляду дикої тварини. Хутро оцикетів коротке й блискуче з сатиновою текстурою. Плями, що густо розкидані на хутрі по боках, плечах і крижах та спускаються до лап і живота, утворюють характерне забарвлення. На лобі смуги складають літеру М, що є визначною рисою цієї породи. На хвості забарвлення виглядає як чергування плям і темніших кіл, кінчик — темний. Оцикети мають різноманітне забарвлення.

Важливо знати
  • Дуже активний та дотепний кіт
  • Соціальний та залежний кіт
  • Не дуже галасливий кіт
  • Струнка й елегантна порода котів
  • Потрібен грумінг раз на тиждень
  • Негіпоалергенна порода
  • Вуличний кіт
  • Може знадобитися ознайомлення перед проживанням з дітьми

Характер

Хоча оцикетів розводили з метою збереження вигляду дикої кішки, у їхньому темпераменті немає нічого від дикості собрата. Кішки цієї породи розумні та грайливі, допитливі та товариські й можуть вимагати до себе уваги. Як усім активним котам, їм подобається компанія, вони завжди раді спілкуванню з людиною. Тому, якщо господарів цілий день немає вдома, для цих котів рекомендується завести товариша.

Походження

Країна походження: Сполучені Штати Америки

Інші імена: Оци

Оцикет — це відносно нова порода кішок, що з'явилася в результаті експериментальних схрещень у 1960-х роках в Америці. Заводчики намагалися вивести абіссінських кішок із забарвленням, як у сіамців, та натомість отримали кошеня з вражаючим хутром: золоті плями на фоні кольору слонової кістки. Кошеня нагадувало дикого оцелота, тому нову породу назвали оцикет. До програми розведення залучили також американських короткошерстих кішок, що надало породі чудове сріблясте забарвлення та сильну м'язову й кісткову систему. До Британії перших оцикетів завезли в 1988 році.

Здоров'я

Харчування

Грумінг

Найкращі породи кішок для дітей