Ваш улюбленець - наше натхнення.

Саванна

Кішка породи саванна висока, струнка, з довгими лапами. Розмір дорослої тварини може залежати також від того, наскільки близьким нащадком найперших поколінь породи є конкретна особина — ранні покоління були досить великими. Самці породи саванна зазвичай більші за самиць. Через випадкові фактори в гібридній генетиці породи саванна їхній розмір може значною мірою відрізнятись, навіть у межах одного приплоду. Загальний вигляд окремої саванни багато в чому залежить від покоління. Зазвичай вони плямисті, але бувають також класичного окрасу, мармурові, сніжно-білі та голубі або іншого змішаного кольору. Вуха високі, круглі, з глибокими вушними раковинами, стоять вертикально (на задній частині вух по горизонталі є центральна світла лінія з чорним, темно-сірим або коричневим обрамленням, що виглядає ніби друга пара очей), широкий ніс і очі з навислими повіками. Короткий хвіст має малюнок у вигляді чорних кілець і чорний на кінчику; очі можуть бути зеленими, коричневими або золотавими.

Важливо знати
  • Дуже активний та дотепний кіт
  • Незалежний кіт
  • Не дуже галасливий кіт
  • Струнка й елегантна порода котів
  • Потрібен грумінг раз на тиждень
  • Негіпоалергенна порода
  • Вуличний кіт
  • Може знадобитися ознайомлення перед проживанням з дітьми

Характер

Оскільки саванна — непоширена порода, важко робити узагальнення про їхні риси характеру або передбачати їхню поведінку. Деякі говорять, що вони дуже соціальні та привітні до нових людей та інших котів і собак. А на думку інших, побачивши незнайомця, ці коти одразу тікають і ховаються або починають шипіти і гарчати. Очевидно, що саванни здатні дуже високо стрибати (майже на 2,5 метри) з нерухомої позиції та дуже швидко вчаться новому. Напевно, це перш за все не просто кішка. Вона достатньо велика і міцна. Часто говорять, що в цих кішок сильний характер. Саванни «скрекочуть», як сервали, або нявчать, як домашні коти, або поєднують обидва варіанти. А ще вони достатньо голосно шиплять.

Походження

Країна або континент походження: США

Кішка саванна — дуже суперечлива порода. Вона з'явилася в результаті схрещення домашньої кішки з сервалом — дикою африканською кішкою середнього розміру з великими вухами. Потім схрещення повторили, і друге покоління було визнано домашнім. Розведення почалось у середині 1980-х років і було визнано однією з організацій племінних котів.

Здоров'я

Харчування

Грумінг

Найкращі породи кішок для дітей