Ваш улюбленець - наше натхнення.

Лаперм

Кішки породи лаперм мають елегантний вигляд, нагадуючи сіамських котів, та голову клиноподібної форми. Хвилясте хутро обох різновидів (довгошерстої і короткошерстої) може відрізнятися за довжиною і густотою, залежно від сезону і зрілості кота, але підшерстя у них немає. Завитки можуть бути як тугими кільцями, так і довгими локонами. Найтугіші завитки знаходяться на нижньому боці шиї та біля основи вух. У довгошерстих хвіст вкритий кучерявою шерстю у вигляді плюмажу, а в короткошерстих ‒ коротким хвилястим волоссям. У всіх різновидів довгі кучеряві вібриси. Шерсть кішок породи лаперм може мати будь-яке забарвлення і малюнки. Колір їхніх очей вражає різноманітністю, від золотих до відтінку морської води, є навіть різнокольорові.

Важливо знати
  • Грайливий і допитливий кіт
  • Соціальний та залежний кіт
  • Мовчазний кіт
  • Струнка й елегантна порода котів
  • Потрібен грумінг раз на тиждень
  • Негіпоалергенна порода
  • Потребує простору на вулиці
  • Може знадобитися ознайомлення перед проживанням з дітьми

Характер

Кішки породи лаперм дуже ніжні. Вони люблять людей і потребують їхньої компанії. Вони дуже лагідні, полюбляють сидіти на руках, радо навчаться приносити іграшки, які їм кидатимуть, а також багатьом іншим вмінням. Вони допитливі за своєю природою і завжди хочуть бути в курсі того, що відбувається довкола. Загалом вони мають тихий голос, але можуть почати галасувати, якщо вирішать привернути до себе увагу.

Походження

Країна або континент походження: США

Найпомітнішою особливістю котів породи лаперм є кучеряве чи хвилясте хутро. Найперший представник цієї породи з'явився в 1986 році на фермі в Орегоні серед посліду звичайних котів. Одне з шести котенят народилося лисим. Але через вісім тижнів у нього почала відростати дуже м'яка, кучерява шерсть. У віці трьох-чотирьох місяців тіло цього кошеняти було повністю вкрито завитками, які спостерігаються в котів породи лаперм. На відміну від інших кучерявих порід, таких як девон-рекс або корніш-рекс, хутро лапермів може бути коротким чи довгим. Порода не поширена за межами Америки.

Здоров'я

Харчування

Грумінг

Найкращі породи кішок для дітей