Бретонський епаньоль

Brittany

Цей середній за розміром кремезний собака має шерсть середньої довжини, яка буває помаранчево-білого кольору; шоколадно-білого; чорно-білого; трикольорова або чала (суміш кольорових волосків та основного білого кольору). Зріст дорослого бретонського еспаньйола становить 48–51 см, а суки — 47–50 см. Вага дорослої собаки становить близько 14–18 кг.

 • Я власник з величезним досвідом
 • Потрібно додаткового дресирування
 • Enjoys vigorous walks
 • Любить гуляти більше двох годин щодня
 • Medium dog
 • Невиражена слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • «Балакучий» і галасливий собака
 • Не сторожовий пес
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Прекрасний сімейний собака

Походження

Цей собака, якого колись називали бретонським спанієлем, — французький мисливець, здатний полювати, вказувати на здобич і витягувати її; він отримав свою назву на честь регіону Бретань, де його вивели. У середині ХІХ століття британські дворяни, що полювали на куріпок та вальдшнепів, брали своїх пойнтерів та сетерів у французькі маєтки, де їх схрещували із тамтешніми мисливськими собаками. Вважається, що схрещування шотландського сетера, англійського сетера та французького спанієля привели до появи породи бретонський епаньоль, яка є однією з найпопулярніших собак-мисливців у Франції сьогодні.

Риси характеру

Бретонський епаньоль — це спокійний, ласкавий, грайливий і ніжний сімейний собака. Комунікабельний з людьми та іншими собаками, він любить перебувати з родиною. Життєрадісний, жвавий та енергійний, він любить знаходитися на відкритому просторі.

Здоров'я

Як і багато інших порід, бретонський епаньоль може страждати на різні спадкові захворювання очей та дисплазію кульшового суглоба (стан, який може призвести до проблем з рухливістю). Тому перед розведенням слід обстежувати очі та стегна. Епілепсія також іноді виникає у породи.

Вправи

Бретонський епаньоль — енергійний та дуже витривалий собака, якому потрібно більше двох годин повсякденного навантаження. Йому потрібні розумові та фізичні навантаження. А його універсальність означає, що цього собаку можна навчити насолоджуватися усіма видами кінологічного спорту — від флайболу до польових випробувань.

Харчування

Дієта вашого собаки повинна мати правильний баланс з усіх головних груп поживних речовин і включати постійне забезпечення прісною водою. Крім цього, важливо регулярно оцінювати стан тіла, щоб перевірити, чи залишається ваш собака в ідеальній формі, а також не забувати годувати його принаймні двічі на день згідно з рекомендаціями щодо призначеної для нього їжі.

Грумінг

Шерсть середньої довжини, пряма або трохи хвиляста, трохи довша (пачоси) на передніх лапах, а на задніх пачоси більші. Достатньо буде розчісування щіткою двічі на тиждень. Щотижня слід перевіряти вуха і при потребі чистити.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home