Афганський хорт

Afghan Hound

Благородний, шляхетний на вигляд гончак, афганський пес сповнений гордості та елегантності, а довга, блискуча шерсть є його головною прикрасою. Велика порода: дорослі собаки мають зріст від 68 до 74 см, а суки трохи менше — від 63 до 69 см. Мають чудову шерсть, яка буває різного кольору — від чорного до срібного, різних відтінків, візерунків та поєднань! Середня вага становить близько 25 кг, а орієнтовний діапазон становить від 20 до 27 кг залежно від статі та статури собаки.

 • Я доглядав за собаками, але ніколи не був власником
 • Потрібно додаткового дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти більше двох годин щодня
 • Large dog
 • Сильна слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • «Балакучий» і галасливий собака
 • Не сторожовий пес
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Афганський хорт — одна з найдавніших у світі порід собак, вперше привернула увагу західного світу в XIX столітті. Історія виникнення цієї породи невідома, хоча легенд про це існує багато. В Афганістані існує декілька різновидів породи, які використовувались для того, щоб охороняти та зганяти отару та велику рогату худобу, а також для допомоги в полюванні на гірських оленів, антилоп, зайців і навіть таких хижаків, як вовки, шакали та снігові барси!

Риси характеру

Часто цураються незнайомців, тому рання соціалізація є обов'язковою для цього «царського» собаки, як і дресирування цуценят у ранньому віці — особливо вміння відповідати на кликання. Зі своєю сім'єю та тими, кого собака знає, він дуже відданий і люблячий — і жодних натяків на протистояння. Афганський собака ніби створений для бігу, і він ніколи не буває більш щасливим, ніж коли біжить на повній швидкості, коли вітер розвиває його шерсть, а він гониться за м'ячем або білкою.

Здоров'я

Афганський хорт, як правило, здоровий і міцний, з невеликою кількістю специфічних для цієї породи проблем зі здоров'ям.

Вправи

Дорослий афганський собака потребує багато фізичних вправ (в ідеалі — близько двох годин на день і більше). Він любить бігати на волі, але, враховуючи його прагнення гнатися та полювати, переконайтесь, що собака добре виконує команду повертатися і виконує вправи у безпечних відкритих місцях, далеко від смуг дорожнього руху.

Харчування

У порівнянні з собаками менших порід собаки великих порід потребують збалансованого раціону з різних поживних речовин, що містить мінерали і вітаміни. Афганські хорти мають схильність до здуття і проблем зі шлунком; якщо годувати їх частіше, але меншими порціями, це допоможе мінімізувати цей ризик.

Грумінг

Вишукана, довга, шовковиста шерсть афганського собаки потребує багато зусиль, щоб підтримувати її у відмінному стані. Щоб запобігти переплетенню і збиванню, рекомендується щоденний грумінг, а щоб шерсть залишалася чистою, потрібне регулярне купання. Ретельний грумінг особливо важливий тоді, коли він скидає свою щенячу шерсть, щоб нова шерсть не перепліталася зі старою, адже це може викликати дискомфорт.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home