ВАГА ВАШОГО ЦУЦЕНЯТИ ШВИДКО ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ?
ВАГА ВАШОГО ЦУЦЕНЯТИ ШВИДКО ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ?
ВАГА ВАШОГО ЦУЦЕНЯТИ ШВИДКО ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ?

ВАГА ВАШОГО ЦУЦЕНЯТИ ШВИДКО ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ?

ВАГА ВАШОГО ЦУЦЕНЯТИ ШВИДКО ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ?

Для кожного віку та породи існує свій діапазон ваги. Швидке збільшення ваги може означати, що у вашого цуценяти проблеми зі здоров’ям, але причина зазвичай одна – домашній улюбленець споживає більше калорій, ніж використовує. Звісно, він росте, і йому потрібно добре харчуватися, але вага цуценяти – ідеальний показник того, перегодовуєте ви його чи ні. Переважно Надмірна вага спричинена перегодовуванням. Які ж ризики надмірної ваги цуценяти?

Ви маєте стежити за станом тіла домашнього улюбленця. Він повинен рости й водночас залишатися в чудовій формі. Постійно відстежуючи вагу цуценяти, ви зможете запобігти проблемам зі здоров’ям у майбутньому. Виконуйте вказівки з годування, вказані на упаковці з кормом.

Якщо ви вважаєте, що цуценя має надмірну вагу, заплануйте візит до ветеринарного лікаря.

Як боротись із надмірною вагою?

Скористайтеся цими порадами, щоб знизити вагу домашнього улюбленця до нормального рівня:

  • Зменште кількість ласощів до помірної кількості та керуйтеся вказівками на упаковці, щоб точно знати, скільки можна давати цуценяті.
  • Зменште кількість корму до показника, вказаного на упаковці. Водночас варто збільшити активність улюбленця. Якщо ви не впевнені, чи робите все правильно, зверніться до ветеринарного лікаря.
  • Якщо збільшення ваги раптове, немає чіткої причини цього явища або звичайні способи боротьби із надмірною вагою не допомагають, зверніться до ветеринарного лікаря. Можуть існувати й інші причини такого стану, які потребують діагностики.
  • Якщо помітили раптову втрату чи збільшення ваги або зміну апетиту, також негайно зв’яжіться з ветеринарним лікарем. Перший рік для цуценяти – найважливіший. Тому переконайтеся, що йому вистачає вашої уваги та залучіть до піклування про домашнього улюбленця всю родину.