Бомбейська

Bombay
Бомбейська кішка має середні розміри й антрацитово-чорне хутро, що переливається, як лакована шкіра. Голова м'яко заокруглена зверху, вуха теж круглі, морда широка з заокругленими лініями. Красиві мідні/золотаві очі доволі широко посаджені, яскраві й експресивні. Тіло міцне з добре вираженою мускулатурою, спина пряма й сильна. Шкіра носа й обрамлення навколо очей чорні, а подушечки лап можуть бути чорними чи темно-коричневими.
  • Грайливий і допитливий кіт
  • Соціального й залежного.
  • Дуже галаслива кішка
  • Я б хотів кішку середньої статури.
  • Потребує грумінгу раз на тиждень
  • Негіпоалергенна порода
  • Моя кішка матиме обмежений доступ надвір
  • Може знадобитися деякий період освоєння, перш ніж жити з дітьми

Походження

Бомбейська кішка відноситься до азійської групи котів, виведених заводчиками з метою отримання кішок бурманського типу із забарвленням, яке не притаманне цій породі. У Великій Британії бомбейська кішка — це варіант кішки азійської породи з хутром чорного кольору.

 

Велика Британія та США

Особистість

Кішки групи азійської породи надзвичайно товариські та ласкаві. Бомбейські кішки наділені унікальним голосом і зазвичай дуже «балакучі». Вони зовсім не звичайні кішки

Здоров'я

Загалом бомбейські кішки є довгожителями: доживають майже до 20 років. Не існує вірогідних даних щодо захворювань, пов'язаних саме з цією породою, що представлена у Великій Британії незначною кількістю тварин.

Харчування

Будь-яка кішка має власні унікальні уподобання щодо їжі, у кожної є певні улюблені продукти й ті, що їй не подобаються.  Коти — м'ясоїдні, і кожному з них потрібно отримувати з їжі набір із 41 визначеної поживної речовини. Співвідношення цих поживних речовин відрізняється залежно від віку, способу життя й загального стану здоров'я. Тому не дивно, що енергійному кошеняті потрібен інший баланс речовин у раціоні, ніж менш активному дорослому коту. Слід також пам'ятати: щоб підтримувати ідеальну фізичну форму кішки, їй необхідно давати належну кількість їжі, визначену згідно з рекомендаціями щодо годування. Також слід враховувати особисті смаки тварини щодо складу сухого чи вологого корму.

Грумінг

Коротка шерсть бенгальської кішки не потребує надмірного грумінгу, але ці тварини полюбляють, коли їм виявляють увагу розчісуванням. Як і більшість короткошерстих порід, ці кішки дуже добре самі слідкують за своєю шерстю. Як і всі кішки, кішки бомбейської породи потребують захисту від хвороб з допомогою вакцинації і регулярної боротьби з паразитами, а також щорічних оглядів у ветеринара.

Найкращі породи кішок для дітей

Хоча ця порода не є широко визнаною як одна з найкращих порід для дітей, усі кішки є різними, і за умови належного освоєння вона зможе жити з дітьми.

Cat

Ця порода кішок вам підходить?

Усі кішки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода кішок найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашої кішки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати далі

Прийняття

Взяти кішку з притулку і дати їй другий шанс у житті — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Дуже багато кішок чекають на дім, де їх любитимуть. Кожна кішка має свою історію і багато з них втратили свій перший дім не зі своєї вини. Вони залюбки стануть частиною вашої сім'ї. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну кішку для людини. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистої кішки, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Головна перевага покупки породистого кошеняти або кішки полягає в тому, що ви досить добре знатимете, як вони будуть виглядати і які риси, ймовірно, матимуть.Зверніться до ветеринара, щоб дізнатися про інфекційні захворювання, генетичні схильності і про догляд, який потрібен котам. Так ви в повній мірі підготуєтеся, щоб з радістю привітати кота у своєму домі.

Привітайте кота у своєму домі

Коли ви знаєте, що ваше нове кошеня або доросла кішка з дня на день з'явиться у вашому домі, звичайно, ви будете хвилюватися. В останні дні перед появою тварини буде багато справ [https://www.purina.co.uk/cats/getting-a-new-cat/welcoming-your-new-cat/welcoming-your-cat-home], які потрібно зробити.