Бенгальська

Bengal

Бенгальські кішки великі, гнучкі, з добре розвиненою м'язовою системою і товстим, зазвичай низько опущеним хвостом. Особливої чарівності дикій зовнішності бенгальських кішок додає щільна і розкішно плямиста або мармурова шерсть. Голова широка, з маленькими вухами та виступальними подушечками вібрисів; мигдалеподібні очі з чорним обідком. Хвіст товстий, тоншає в напрямку до чорного кінчика. У жодної іншої породи немає ефекту напилення (блиску), який зустрічається в деяких бенгальських котів. А через високий рівень активності підтримання такого блиску може вимагати від власника дуже багато уваги.

  • Я б хотів мати дотепного кота, який полюбляє грати.
  • Соціального й залежного.
  • Дуже галаслива кішка
  • Я б хотів струнку й елегантну породу.
  • Потребує грумінгу раз на тиждень
  • Негіпоалергенна порода
  • Моя кішка матиме можливість вільно гуляти надворі
  • Може знадобитися деякий період освоєння, перш ніж жити з дітьми

Походження

Бенгальська кішка — це відносно нова порода, вперше виведена шляхом схрещення азійської леопардової кішки з домашньою кішкою в США. Назва бенгальської кішки походить від латинської назви її дикого пращура, Felis Bengalensis (азійська леопардова кішка). Метою виведення бенгальської породи було зберегти значну фізичну подібність з диким пращуром, водночас зробивши кішку товариським і надійним другом сім'ї. Зараз бенгальські кішки входять до п'ятірки найпопулярніших порід у Великій Британії.

США

Особистість

Бенгальські кішки дуже ласкаві. Вони надзвичайно енергійні та грайливі. Бенгальські кішки розумні, і здається, що, дивлячись довкола себе, вони ніби розмірковують, «чи можна з цим погратися?». Вони спритні, люблять лазити та можуть бути «балакучими», а їхній характерний голос описують як воркування чи скрекіт, або ж дивний скриплячий звук. Бенгальські кішки дуже «балакучі» та наділені великим «словниковим запасом», тому час від часу їхній голос може звучати досить пронизливо, особливо в незрозумілих ситуаціях. Протягом дня вони потребують компанії, аби не нудьгувати, і не відмовляться від можливості забратись на підвищення та погратись у полювання.

Здоров'я

Для бенгальських кішок не визначено жодних спадкових хвороб, але вважається, що в порівнянні з деякими іншими породами вони мають підвищену схильність до такого захворювання серця, як гіпертрофічна кардіоміопатія. Деякі бенгальські кішки також більш вразливі для інфекційного котячого перитоніту.

Харчування

Будь-яка кішка має власні унікальні уподобання щодо їжі, у кожної є певні улюблені продукти й ті, що їй не подобаються.  Коти — м'ясоїдні, і кожному з них потрібно отримувати з їжі набір із 41 визначеної поживної речовини. Співвідношення цих поживних речовин відрізняється залежно від віку, способу життя й загального стану здоров'я. Тому не дивно, що енергійному кошеняті потрібен інший баланс речовин у раціоні, ніж менш активному дорослому коту. Слід також пам'ятати: щоб підтримувати ідеальну фізичну форму кішки, їй необхідно давати належну кількість їжі, визначену згідно з рекомендаціями щодо годування. Також слід враховувати особисті смаки тварини щодо складу сухого чи вологого корму.

Грумінг

Коротка лискуча шерсть бенгальської кішки не потребує надмірного грумінгу, але вони полюбляють, коли їм виявляють увагу розчісуванням. Як і більшість короткошерстих порід, бенгальські дуже добре самі слідкують за своєю шерстю. Як і всі кішки, ця порода потребує регулярних вакцинацій, боротьби з паразитами й щорічних оглядів ветеринара.

Найкращі породи кішок для дітей

Хоча ця порода не є широко визнаною як одна з найкращих порід для дітей, усі кішки є різними, і за умови належного освоєння вона зможе жити з дітьми.

Cat

Ця порода кішок вам підходить?

Усі кішки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода кішок найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашої кішки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати далі

Прийняття

Взяти кішку з притулку і дати їй другий шанс у житті — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Дуже багато кішок чекають на дім, де їх любитимуть. Кожна кішка має свою історію і багато з них втратили свій перший дім не зі своєї вини. Вони залюбки стануть частиною вашої сім'ї. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну кішку для людини. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистої кішки, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Головна перевага покупки породистого кошеняти або кішки полягає в тому, що ви досить добре знатимете, як вони будуть виглядати і які риси, ймовірно, матимуть.Зверніться до ветеринара, щоб дізнатися про інфекційні захворювання, генетичні схильності і про догляд, який потрібен котам. Так ви в повній мірі підготуєтеся, щоб з радістю привітати кота у своєму домі.

Привітайте кота у своєму домі

Коли ви знаєте, що ваше нове кошеня або доросла кішка з дня на день з'явиться у вашому домі, звичайно, ви будете хвилюватися. В останні дні перед появою тварини буде багато справ [https://www.purina.co.uk/cats/getting-a-new-cat/welcoming-your-new-cat/welcoming-your-cat-home], які потрібно зробити.