На відміну від нашого 3-разового прийому їжі, кішкам подобається поступово їсти, розділяючи їх прийом їжі на декілька невеликих прийомів.

​У природних умовах кішки - хижаки, що полюють за маленькими тваринами, такими як гризуни або пташки. Кожна жертва надає низьку кількість енергії, тому кішкам необхідно полювати часто і їсти більше, щоб задовольнити свої щоденні потреби.

Тому хижацька поведінка та харчування у кішок на інстинктивному рівні, а не спричинені голодом. Це призводить до того, що Ваша домашня кішка віддає перевагу декільком невеликим прийомам їжі протягом дня, а не одному, із великою порцією. Якщо у неї є вибір, Ваша кішка буде інстинктивно їсти невелику кількість їжі від 10 до 15 разів на день в середньому. У цьому випадку, забезпечуючи їй вільний доступ до їжі є найбільш підходящим для її природної поведінки.

​Регулювання харчування

​Якщо Ви годуєте Вашу кішку двічі на день, їй буде важко самій регулювати прийом їжі. Справді, позбавлення їжі може призвести як до фізіологічного так і до емоційного стресу. Голод може бути причиною неспокою і може призвести до того, що Ваша кішка буде швидко з'їдати всю їжу з миски під час кожного прийому. Травлення буде проходити важко, і це може призвести до блювоти або рідких випорожнень, а поживні речовини будуть погано засвоюватись. Однак, Ви повинні звернути увагу і контролювати кількість їжі, яку Ви даєте їй на день, тому що надмірне годування є першою причиною котячого ожиріння.

​Ви можете допомогти їй краще контролювати її прийом їжі шляхом поділу її добової порції на декілька невеликих, розподілених протягом 24 годин. Легше буде використовувати автоматичну машину для годування або інтерактивний розподільний апарат, з яким вона також може гратись.

​​Якщо у вас немає автоматичного розподільного апарата і Ваша кішка схильна до поїдання їжі відразу, не забудьте давати їй декілька невеликих прийомів їжі у певний час.