GOURMETTM

GOURMET™ Perle Duo. Міні філе у підливці. З океанічною рибою та тунцем


Повна назва продукту: GOURMET™ Perle Duo (ГУРМЕ Перл Дуо). Консервований порційний повнораціонний корм для дорослих котів. Міні філе у підливці. З океанічною рибою та тунцем.

GOURMET™ Perle створив лінійку Duo: ретельно підібрані комбінації ніжних шматочків, подрібнених до міні філе з вишуканими м'ясними та рибними смаками, що приготовані з турботою і подаються у смачній підливі на радість Вашому вибагливому улюбленцю. GOURMET™ Perle Duo - рецепт подвійної насолоди для шанувальників витончених делікатесів на кожен день.

GOURMET™ Perle не містить доданих штучних барвників, консервантів і ароматизаторів.

Повнораціонний корм для дорослих котів (віком з 1 до 7 років).
М’ясо та субпродукти тваринного походження, екстракти рослинного протеїну, риба та продукти переробки риби (з яких океанічної риби 4%, тунця 4%), вітаміни та мінеральні речовини, цукри.
Волога: 80.0%; протеїн: 12.5%; жир: 2.5%; сира зола: 2.5%; сира клітковина: 0.05%. Енергетична цінність (калорійність): 74 kcal (ккал)/100 g (г).
Поживні кормові добавки: IU/kg(МО/кг): вітамін А: 650; вітамін D3: 99; mg/kg (мг/кг): сульфат заліза: 23; кальцію йодат: 0.29; міді сульфат: 2.5; сульфат марганцю: 4.4; цинку сульфат: 37.
Дорослого кота середньої ваги (4 kg/кг) годуйте від 3 до 4 пакетиків на день, за два або більше годування. Середня добова норма розрахована для помірно активних котів за нормальної температури оточуючого середовища. Ця норма може змінюватись в залежності від індивідуальних потреб кота та має бути пристосована таким чином, щоб зберегти його струнку статуру. Подавати продукт кімнатної температури. Свіжа чиста питна вода повинна бути доступною тварині у будь-який час.