GOURMETTMGold

GOURMET™ Gold. Шматочки у підливці. З лососем та куркою


Повна назва продукту: GOURMET™ Gold (ГУРМЕ Голд). З лососем та куркою. Шматочки у підливці. Консервований порційний повнораціонний корм для дорослих котів.

Ваша киця цінує різноманітність у стравах, а Ви завжди у пошуку рецептур, що стануть їй до вподоби. Саме тому GOURMET™ Gold створив Шматочки у підливці та додав до вишуканих рецептів овочі для того, щоб кожного дня дивувати Вашу кицю новим смаком. GOURMET™ Gold Шматочки у підливці - це ніжні шматочки з лососем та куркою та овочами в апетитній підливці - казковий вибір для задоволення найвибагливіших гурманів. Шматочки у підливці від GOURMET™ Gold - задоволення втілене у ніжності!

Всі рецепти GOURMET™ Gold доступні у форматі 85г, що допомагає зберігати надзвичайний смак кожного рецепту.
М'ясо та субпродукти тваринного походження (з яких курки 4%), зернові, риба та продукти переробки риби (з яких лосося 4%), вітаміни та мінеральні речовини, амінокислота гліцин, цукри, загусники, ксантанова та гуарова камеді, барвники оксиди заліза.
Волога: 82.0; протеїн: 7.0%; жир: 3.2%; сира зола 2.1%; сира клітковина 0.07%. Енергетична цінність (калорійність): 71 ккал/100 г.
Поживні кормові добавки: (МО/кг): вітамін А: 625; вітамін D3: 95; (мг/кг): залізо: 7.2; йод: 0.18; мідь: 0.63; манган: 1.4; цинк:13.1.
Дорослому коту середньої ваги (4 kg/кг) рекомендовано давати 4 банки на день, щонайменше за 2 прийоми їжі. Середня добова норма розрахована для помірно активних котів за нормальної температури оточуючого середовища. Добова норма може змінюватись в залежності від індивідуальних потреб кота та має бути пристосована таким чином, щоб зберегти його струнку статуру. Подавати корм кімнатної температури. Свіжа чиста питна вода повинна бути доступною тварині у будь-який час.