Ваш улюбленець - наше натхнення.
Філ

Менеджер по роботі з постачальниками @Purina®

Філ
Благополуччя домашніх тварин

Благополуччя домашніх тварин

Перейти до розділу >

Ми прагнемо покращити умови утримання сільськогосподарських тварин у нашій глобальній системі поставок. Крім того, ми усвідомлюємо, що існує життєво важливий зв'язок між благополуччям і здоров'ям тварин, яких розводять для виробництва харчових продуктів, і твердо віримо в те, що строгі стандарти охорони здоров'я й умови утримання сільськогосподарських тварин можуть здійснювати як прямий, так і опосередкований вплив на якість і безпечність харчових продуктів.

 

У 2012 році ми приєдналися до проєкту «Благополуччя сільськогосподарських тварин» Міжнародної організації охорони здоров'я тварин, де ми продовжуємо грати активну роль.

Дотримуючись своїх зобов'язань щодо благополуччя сільськогосподарських тварин, ми співпрацюємо з нашими партнерами-постачальниками, аби простежити джерело походження тваринної сировини. Крім того, наша програма моніторингу допомагає нам зрозуміти сучасний стан практик захисту сільськогосподарських тварин. Це дозволяє нам встановити критерії для постійного вдосконалення. У межах цієї роботи ми будемо підтримувати та впроваджувати дії щодо сприяння здоров’ю та благополуччю тварин та усунення практик, що суперечать принципам «П’яти свобод», які застосовуються до тварин:

Свобода від голоду, спраги та неправильного харчування
Свобода від страху та лиха
Свобода від фізичного та теплового дискомфорту
Свобода від болю, травм і захворювань
Свобода проявляти нормальні моделі поведінки
Ми повністю підтримуємо роботу Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ) щодо сприяння впровадженню цих «П'яти свобод» у глобальному ланцюзі постачань продовольства.

Крім того, ми також використовуємо Протокол оцінки відповідального вибору постачальників, розроблений Nestlé, нашою материнською компанією, спільно зі Всесвітнім товариством захисту тварин, щоб визначити спосіб оцінки стану фермерських господарств та їхніх практик; зокрема, як тварин розводять, годують, утримують, транспортують і забивають. Це теж допомагає нам вибрати правильних постачальників. Nestlé стала першою великою продовольчою компанією, яка створила таке партнерство з громадською організацією з питань захисту тварин.