Ваш улюбленець - наше натхнення.
Сандра

Менеджер із питань благополуччя домашніх тварин @Purina®

Сандра
Благополуччя домашніх тварин

Благополуччя домашніх тварин

Перейти до розділу >

Purina® не бере участі в жодному інвазивному дослідженні, яке спричиняє травми, хворобу чи захворювання або призводить до евтаназії собак чи котів. Purina® любить домашніх тварин, і ми категорично проти будь-якої жорстокості стосовно домашніх тварин. Ми проводимо лише ті процедури, які підходять для собак і кішок і є складовою частиною ветеринарної допомоги найвищого рівня.

 

Purina® підтримує Центри розвитку догляду за тваринами, щоб краще зрозуміти природні уподобання, харчові потреби та пов'язані з ними особливості поведінки собак і котів. У всіх наших домашніх тварин є прізвиська, всім приділяється увага, а добре навчений і дбайливий персонал ставиться до них із повагою та ласкою. Соціалізація та щоденна взаємодія є частиною наших програм збагачення, які включають навчання, групову гру та доступ до іграшок.

Дослідження, які проводить сама Purina® або здійснюють для неї сторонні компанії, допомагають отримати необхідні знання, які дозволяють забезпечити здоров'я та благополуччя собак і котів у всьому світі. Ми проводимо лише ті процедури, які підходять для собак і кішок і є складовою частиною ветеринарної допомоги найвищого рівня. Відповідно до європейського та національного законодавства всі наші дослідження оцінюються Етичним комітетом. До складу цього Комітету входять спеціалісти, які мають експертні знання щодо догляду та благополуччя тварин, а також здатні дати незалежну оцінку. Їм надається можливість поставити під сумнів будь-який елемент нашого дослідження.

Ми не беремо участі в жодному інвазивному дослідженні, яке спричиняє травми, хворобу чи захворювання або призводить до евтаназії собак чи котів.

Як ми тестуємо нашу продукцію?

Усі наші продукти ретельно продумані та розроблені відповідно до наших вимог, мають належні поживні властивості. Крім цього, для нас є дуже важливими дослідження в галузі годування, які дозволяють краще зрозуміти потреби в харчуванні тварин і їхнє задоволення від здорової їжі.

Як ми це робимо? Ми даємо корм хвостатим «експертам», котам чи собакам, у наших центрах по догляду за домашніми тваринами, де ми розробляємо свою продукцію, і дивимось на два основні параметри у собак і ще один — у котів.

Перший параметр — характеристики фекалій, які надають інформацію щодо переносимості продукту.
Другий параметр — засвоюваність. Засвоюваність продукту — це кількість поживних речовин, що утримуються в організмі. Цей параметр легко оцінити завдяки різниці між вмістом поживних речовин у кормі та їхнім обсягом у фекаліях.
Третій і останній параметр, який ми вивчаємо щодо всіх сухих продуктів для котів, — це pH сечі. Він дозволяє оцінити ймовірність утворення каменів у сечовому міхурі та запобігти ризику їхнього виникнення.
Окрім цих тестів, ми також проводимо перевірки безпосередньо у споживачів, щоб зрозуміти, чи добре домашній улюбленець сприйняв продукт, а також чи задоволений продуктом власник тварини. Ми пропонуємо вам переглянути відео нижче, аби побачити, як живуть коти та собаки в нашому центрі догляду за домашніми тваринами та дізнатися більше про нашу програму благополуччя.