Соня

Спеціаліст із регуляторних і наукових питань і ветеринар @Purina

Paula

Інгредієнти

Перейдіть до розділу >

Термін «сира зола» стосується кількості мінералів у наших рецептах, таких як кальцій, фосфор і магній. Заявлення цього матеріалу вимагається нормами Європейського Союзу ((ЄС) № 767/2009). Це не означає, що продукт містить золу.

Уявіть собі повний мішок сухого корму для домашніх тварин Purina®. Якщо ми виймемо вміст і спалимо мішок повністю, більшість поживних речовин, що містяться в продукті — білок, жири та вуглеводи — згорять, не залишаючи сліду.

Все, що залишиться, — це мінерали, ті неорганічні речовини, які є в складі рецепта. Термін «сира зола» або, як її ще називають «спалений залишок» або «неорганічна речовина», зазначений на етикетці, стосується кількості мінералів у кормі для домашніх тварин.

Мінерали — ще один важливий клас поживних речовин, який необхідно включати для забезпечення здорового та збалансованого харчування (наприклад, кальцій, фосфор і магній). Вони потрібні для розвитку та належної роботи організму вашого улюбленця. Ці мінерали допомагають збалансувати рідину тіла та зміцнити кістки та зуби.

Crude ash