PURINA® PRO PLAN® NF RENAL FUNCTION. Ветеринарна дієта для котів для підтримання функції нирок (сухий раціон)

Повнораціонний сухий корм, створений на основі наукових досліджень, для дорослих котів у випадках хронічних хвороб нирок.

Дієта підтримує функцію нирок у котів із хронічною нирковою недостатністю завдяки обмеженому рівню вмісту високоякісного білка та обмеженому рівню вмісту фосфору. Дієта збагачена омега-3 жирними кислотами, щоб мінімізувати ризик підвищення артеріального тиску в нирках.

Де купити

Хронічна ниркова недостатність є однією з найбільш поширених причин захворювань у зрілих котів. Ризик розвитку даної патології у котів у віці старше 10 років збільшується приблизно в 4-5 разів, а у котів старше 15 років ризик збільшується приблизно в 20 разів.

Це ветеринарна дієта для котів, у яких діагностовано захворювання нирок, - завжди слід годувати під контролем ветеринарного лікаря. Дієта не підходить для котів, які потребують раціону із високим рівнем вмісту білка або фосфору, або в період зростання, вагітності та лактації.

Обмежений вміст харчового фосфору

Обмежений вміст харчового фосфору

Обмежений вміст харчового фосфору для уповільнення розвитку ХХН і зниження ризику вторинного гіперпаратиреозу
Оптимальний рівень вмісту білку

Оптимальний рівень вмісту білку

Оптимальний рівень вмісту білку знижений рівень вмісту протеїну сприяє зниженню утворення уремічних токсинів
Висока смакова привабливість

Висока смакова привабливість

Висока смакова привабливість стимулює споживання корму тваринами в разі тривалої дієтотерапії при ХХН

Звертаємо Вашу увагу, що застосування ПУРІНА ПРО ПЛАН Ветеринарної дієти рекомендовано для дієтичної підтримки котів у зазначених випадках і не повинно перешкоджати відповідному медичному лікуванню. Ветеринарні дієти слід використовувати під наглядом ветеринарного лікар

​Яка вага Вашого кота чи кішки?

Для дорослого кота

Вага (кг) Тільки сухий
г / доба
Вологий +сухий Банки/ доба Вологий+сухий
г /доба
  33 1/3 10
2 65 1/2 30
4 100 1 30
6 135 1 65
8 135    
8 додати 15 г на кожний додатковий кілограм ваги    

Поступовий перехід на нову дієту може бути особливо корисним для котів з ХНН. У котів з хронічним синдромом, властиві анорексія та зниження апетиту, слід враховувати регургітацію та уремічний синдром. Підігрівання порції до кімнатної температури підвищує смакову привабливість раціону для котів зі зниженим апетитом.

При недостатньому споживанні рідини, наполегливо рекомендовано використовувати вологу форму раціону PURINA® PRO PLAN®(ПУРІНА ПРО ПЛАН) Ветеринарна дієта НФ Ст/Окс Ренал Фанкшн Фелін. Коти з хронічною нирковою недостатністю повинні повинні вживати PURINA® PRO PLAN®(ПУРІНА ПРО ПЛАН) Ветеринарна дієта НФ Ст/Окс Ренал Фанкшн Фелін протягом усього життя.

Склад: кукурудза*, рис*, борошно соєве*, борошно пшеничне*, кукурудзяна клейковина*, жир тваринний, пшенична клейковина*, дігест*, яєчний порошок*, горохова клітковина, сушений буряковий жом, дегідратований пташиний протеїн*, вітаміни та мінеральні речовини, жир риб'ячий, дріжджі, таурин, антиоксиданти (екстракти токоферолу рослинного походження), холін хлорид. *Джерела білку.

НФ Ст/Окс Ренал Фанкшн Фелін 

Основні поживні речовини* Сухий
Волога 6.5%
Протеїн 26%
Жири 12%
- Oмегa-6 жирні кислоти 1.28%
- Oмегa-3 жирні кислоти 0.37%
Вуглеводи 48%
Cира клітковина 3%
Кальцій 0.6%
Фосфор 0.5%
Калій 0.8%
Натрій 0.2%
Taурін 1500 мг/кг
Вітамін E 550 мг/кг
Meтаболічна енергія (ME)1 3.6 ккал/г

* Типовий аналіз у кінцевому продукті.
1 Розраховано за допомогою змінених факторів Етуотера
 

Відгуки

​Поділитись інформацією про продукт

ShareEmailLinkedInFB