Грумінг кошеняти

Грумінг кошеняти

Грумінг кошеняти

Грумінг кошеняти

Грумінг кошеняти

Грумінг кошеняти
07/31/2018

Грумінг кошеняти

Коти є надзвичайно уважними до гігієни тваринами і вони добре відомі постійним доглядом за власною шерстю. Тим не менш, допомога у догляді за Вашим кошеням є вкрай необхідною, оскільки це допоможе зміцнити зв'язок між вами, а також допоможе Вам виявити перші ознаки хвороб. Догляд за шкірою кошеняти з раннього віку забезпечує йому постійні огляди, які пізніше допоможуть під час відвідування ветеринара.

Переваги грумінгу

Грумінг не лише стимулює циркуляцію крові та покращує тонус м’язів, але також мінімізує збір шерсті у шлунку кота, яку він може ковтати облизуючись під час линьки. Окрім цього, грумінг стимулює роботу залоз шкіри, гідроізоляцію та згладжування шерсті, що поліпшує її ізоляційні властивості.

 

Переваги грумінгу
Як проводити грумінг кошеняти

Як проводити грумінг кошеняти

Цей процес залежить від породи кошеняти, а також – від довжини шерсті. Шерсть Вашого кошеняти буде коротшою, м’якшою та пухкішою, аніж у дорослого кота, але з часом вона буде рости. Найкраще розпочати процес грумінгу з раннього віку, ніж чекати, доки кошеня стане дорослим. Це допоможе йому звикнути до цього процесу та згодом навіть отримувати від нього насолоду. Під час грумінгу завжди підгодовуйте своє кошеня, щоб він відчував себе більш комфортно.

Для власників котів з короткою шерстю гарною новиною є те, що їм потрібно небагато часу для грумінгу: раз на тиждень розчісувати кота легкою щіткою чи гребінцем. Перевіряйте вуха, очі та ротову порожнину, а також шкіру на наявність паразитів, ран, укусів чи ударів.

Породи з довгою шерстю вимагають щоденної уваги із використанням різних інструментів. За більш детальною інформацією зверніться, будь ласка, до Вашого заводчика чи грумера. Для початку, дайте кошеняті понюхати щітку. Зазвичай вони починають тертися мордочкою по щетинках, що є досить позитивною ознакою. Після того, як Ви погладите кошеня, починайте ніжно його розчісувати, починаючи з боків. Якщо грумінг є доволі важким процесом, то після декількох хвилин розчісування, зупиніться та погладіть кошеня ще раз. Ці кроки допоможуть Вам налагодити зв'язок із Вашим кошеням.

Якщо для Вашого кота цей процес відбувається не вперше, починайте ніжно розчісувати його живіт, хвіст, вуха та інші місця. У перші рази зробіть цей процес коротким.

Перевірка стану здоров’я Вашого кошеняти під час грумінгу

Коли Ваше кошеня розслаблене та насолоджується розчісуванням, почніть обережно торкатися лап та перевіряти кігті. Перевірте вуха та обережно відкрийте ротову порожнину, щоб перевірити стан зубів та ясен. Як тільки кошеня звикне до цього процесу, почніть привчати його до столу – місця, де Ви будете розчісувати його в дорослому віці. Ваш улюбленець швидко запам’ятає, що це місце пов’язано з доглядом та нагородою, що полегшить Вам процес перевірки здоров’я в подальшому.

Поділитися з друзями

ShareEmailLinkedInFB