Старіння

Старіння

Старіння

Старіння

Старіння

Старіння
07/31/2018

Старіння

Догляд за собакою у старшому віці

Як і люди, з віком собаки старішають фізично та ментально. Але, надаючи собаці правильний догляд, ви допомагаєте йому насолоджуватися високою якістю життя протягом всього його життя.

Ознаки старіння з'являються у більшості собак у віці 7 років (чим більшої породи собака тим раніше він старішає). Фізичні і поведінкові зміни спочатку будуть ледве відчутними, але стануть все більш помітними з плином років.

Щоб підтримати собаку у старшому віці протягом усього процесу старіння і переконатися, що ви можете отримати максимум від життя разом - спробуйте слідувати цим простим порадам:

Підтримайте вашого собаку активним та у гарній фізичній формі

Спортивні вправи так само важливі для собаки старшого віку, як і для молодої. Зберігаючи звичку щоденної активності та ігор, ви можете допомогти вашому собаці перебувати у гарній формі - як розумово, так і фізично. Якщо у вашого собаки є проблеми з мобільністю суглобів або будь-які медичні проблеми, проконсультуйтеся у свого ветеринарного лікаря щодо найкращого способу виконання вправ.

 

Підтримайте вашого собаку активним та у гарній фізичній формі
вік-собаки-та-старіння

Стимулюйте розумову активність

Не лише тіло вашого собаки потребує активності. Розум також потребує регулярних навантажень. Існує безліч способів стимулювати розумову та зорову активність собаки, що старіє.

Ви можете використовувати спеціально розроблені іграшки, що призначені для стимудювання розумової активності, або ви також можете надати вашому собаці доступ до вікна, щоб він міг спостеріати, що відбувається за межами домівки.

Додавання різноманітності та несподіванок у прогулянки - це ще один чудовий спосіб для того, щоб мозок собаки працював - навіть якщо все починається з використання іншого входу до вашого улюбленого парку.

Регулярно відвідуйте ветеринарного лікаря

Регулярні огляди дозволять вашому ветеринарному лікарю відстежувати можливі зміни в стані здоров'я вашого собаки, який старішає - і, у разі потреби, вживати оперативних заходів. Коли ваш собака починає старіти, ви повинні спробувати збільшити частоту перевірок до принаймні двох на рік.

Використовуйте відповідне харчування

Зі зміною віку, змінюються харчові потреби собаки. Щоб допомогти своєму собаці отримати максимум від життя, обирайте раціони з урахуванням його особливих потреб.

Час разом з собакою старшого віку може стати чудовим для вас обох. Слідуючи цим рекомендаціям, ви можете покращити ці роки та допомагти собаці залишатися у хорошій формі якомога довше.

Поділитися з друзями

ShareEmailLinkedInFB