Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Тер'єр сидить на колінах жінки, коли вона працює на ноутбуці

Роботодавцям

Дізнайтеся, як налаштувати схему Pets at Work у вашій компанії.

Відкрийте для себе всі переваги для бізнесу, які може принести система Pets at Work, і розгляньте шість кроків для її втілення на вашому робочому місці.

Шість кроків

Якою б формальною або неформальною ви не хотіли, щоб була політика вашої компанії, і незалежно від розміру вашого робочого місця, ми допоможемо вам створити власну систему Pets at Work. Перегляньте необхідні для цього шість кроків!

Крок 1​
Отримайте дозвіл від вашої компанії​​

Крок 2 ​
Переконайте в цій ідеї ваших співробітників​​

Крок 3​
Приймайте собак на своєму робочому місці​​

Крок 4​
Обладнайте дог-френдлі офіс​​

Крок 5 
Запускайте систему та радійте​​

Крок 6 ​
Підтримуйте та розповсюджуйте!​

Чому б не влаштувати один пробний день?

Просування та запуск власного Doggy Day Trial - це чудовий спосіб дати людям звикнути до ідеї собак на робочому місці. І як тільки люди побачать це в дії, вам буде легше отримати дозвіл на подальші кроки для чогось більшого.

План Doggy Day Trial

one day trial clipboard icon

Після того, як буде вирішено запустити Doggy Day Trial, вам потрібно буде встановити день тижня (п'ятниця часто є хорошим вибором), просувати його та нагадувати людям про відповідальне утримання домашніх тварин. Вам також доведеться узгодити деякі чіткі вказівки, яких всі мають слідувати.

Наступні кроки

one day trial play button icon

Якщо випробування Doggy Day виявляється успішним, і ви думаєте про запуск системи Pets at Work на своєму робочому місці, пам'ятайте, що ви можете зв'язатися з нами для отримання додаткової інформації та підтримки.

Люди, які відчули переваги наявності домашніх тварин на роботі, просто не можуть перестати говорити про це. Перегляньте наші відео, щоб почути свідчення інших компаній з досвідом роботи домашніх тварин на роботі, і почути з перших рук, як це зробило атмосферу офісу більш розслабленою і щасливою.