Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.

Французький бульдог

Якщо ви шукаєте милого найкращого друга з особливим хистом до неприємностей, познайомтеся з французьким бульдогом. Родом з Англії, ці бульдоги користуються великою популярністю в останні роки завдяки своїм чарівним кажанячим вушкам і сварливій мордочці.

Не тільки зовнішній вигляд французького бульдога, який змушує нас усіх казати «о-о-о», але також і їх грайлива та ласкава поведінка, так само як їхні неймовірно чарівні особистості.

Важливо знати
 • Собака підходить для недосвідчених господарів
 • Потрібна базова підготовка
 • Любить легкі прогулянки
 • Любить гуляти півгодини на день
 • Маленький собака
 • Мінімальна слинотеча
 • Потребує розчісування раз на тиждень
 • Не гіпоалергенна порода
 • Тиха собака
 • Сторожова собака. Гавкає і попереджає
 • Для проживання з іншими домашніми тваринами може знадобитися навчання
 • Для проживання з дітьми може знадобитися навчання

Зовнішній вигляд французького бульдога

Французький бульдог — симпатична маленька собака із зовнішністю мініатюрного бульдога з кажанячими вухами й такою ж пласкою мордою, коротким хвостом і гладкою короткою шерстю — але набагато меншого розміру. Невеликі, але м’язисті собаки, з міцною кістковою структурою та сильними ногами. Щодо шерсті, забарвлення французьких бульдогів може бути досить різноманітним, від чорного до білого й коричневого, шоколадного або навіть бузкового, хоча останній не дуже поширений.

Незважаючи на те, що вони можуть справляти враження дуже тренованих собак через свій громіздкий зовнішній вигляд, і хоча вони можуть залюбки робити деякі фізичні вправи, французькі бульдоги іноді можуть бути чемпіонами з лежання на дивані.

Характер французького бульдога

Це доброзичлива, добродушна, грайлива собака, яка стане ідеальним ласкавим і веселим компаньйоном або сімейною собакою, якій однакого приємно жити як у місті, так і в сільській місцевості. Темперамент французького бульдога важко визначити, оскільки він може варіюватися від бадьорого та грайливого до просто розслабленого. Крім того, французькі бульдоги зазвичай не надто галасливі, тому вони чудові квартирні домашні тварини.

Відомо, що вони також люблять грати так само, як і довго дрімати, і ви завжди можете розраховувати на те, що вони досліджуватимуть і виявлятимуть природну цікавість до всього, що їх оточує. Незважаючи на свою простакуватість, вони дуже розумні істоти, які люблять спілкування з людьми й легко піддаються дресируванню.

Це смілива порода, яка вважає себе в багато разів більшою, ніж є насправді, й іноді може конфліктувати з іншими собаками, які не можуть зрозуміти їх плоску морду та відсутність хвоста.

Французький бульдог підійде власникові з невеликою площею житла, який не хоче, щоб його собака потребувала багато фізичних вправ, але любить багато ігор і спілкування вдома. Ймовірно, власники також не повинні заперечувати проти хропіння...

Французький бульдог: цікаві факти

 • Хоча порода французький бульдог була виведена як собака-компаньйон у сільській місцевості, історії про нетрадиційний зовнішній вигляд французького бульдога поширилися в Парижі, де цих собак заводили ті, хто хотів кинути виклик суспільству, й вони часто зображалися на картинах Дега й Тулуз-Лотрека. Досі іноді можна знайти листівки, на яких бідно одягнені жінки позують зі своїми «Bouledogues Français».
   
 • У більшості випадків французькі бульдоги не вміють плавати через короткі морди, які змушують їх тіло нахилятися назад, щоб тримати ніс і рот над водою, а через їх великі голови та короткі ноги їм важко триматися на воді.
 • Одному французькому бульдогу на ім'я Гамен де Піком не поталанило бути на злощасному Титаніку, коли він затонув. Собака був куплений в Англії за дуже високу ціну в 150 фунтів стерлінгів (13 500 фунтів стерлінгів у сьогоднішніх грошах) і був застрахований на суму, яка на той час була надзвичайною, — 750 доларів США.
 • Французький бульдог на прізвисько Багсі піклувався про дитинча орангутанга на ім'я Малоун, якого покинула мати в зоопарку Твайкрос.
 • Незважаючи на те, що французькі бульдоги мало гавкають, вони дуже балакучі та будуть спілкуватися з вами у формі скавчання, булькання та позіхання!


Часті питання

Чи можна залишати французького бульдога одного вдень?

Після дресирування французьких бульдогів можна залишити наодинці на 4-6 годин, однак вони сприймають це не дуже добре, оскільки цю породу вивели як компаньйонів людей, і вони схильні до тривоги через розлуку.

Чи важко привчити французького бульдога до туалету?

Французький бульдог — не найпростіша порода, коли мова заходить про дресирування, але, проявивши терпіння та наполегливість, їх можна привчити до туалету за кілька місяців.

Чи підходять французькі бульдоги для недосвідчених власників?

Так, французькі бульдоги є чудовим вибором для тих, хто вперше заводить домашню тварину, оскільки вони адаптовані та потребують менше вправ, ніж великі породи.

Чи багато гавкають французькі бульдоги?

Ні, французькі бульдоги є досить тихою породою, оскільки гавкіт їх зазвичай мінімальний, що робить їх ідеальними для проживання у квартирі.