Ваш улюбленець - наше натхнення.

Сноу-шу (білоніжка)

Сноу-шу — це кішка середнього розміру, що поєднує в собі міцну кремезність американської короткошерстої та витончену елегантність сіамської породи. Голова має вигляд трикутника із закругленими кутами, очі — великі, розташовані під нахилом, великі загострені вуха широко посаджені. Тіло довге й атлетичне, хутро коротке та блискуче, мордочка, вуха, лапи й хвіст набагато темнішого кольору, ніж інші частини тіла. Сноу-шу бувають блакитного, коричневого, лілового й шоколадного кольорів. Білі плями мають покривати не менше треті тіла кішки. Очі сноу-шу темно-синього кольору.

Важливо знати
  • Грайливий і допитливий кіт
  • Соціальний та залежний кіт
  • Не дуже галасливий кіт
  • Порода котів середньої статури
  • Потрібен щоденний грумінг
  • Негіпоалергенна порода
  • Потребує простору на вулиці
  • Може знадобитися ознайомлення перед проживанням з дітьми

Характер

Кішка сноу-шу розумна і любить бути серед людей. Вона «балакуча», але її голос відрізняється від сіамців: він м'який та мелодійний. Їм потрібна компанія, тому, якщо вас цілий день немає вдома, гарним рішенням проблеми може бути заведення двох котів з одного приплоду. Вони грайливі й можуть навчитися приносити речі, які їм кидають, потребують іграшок та ігор для розваг. Сноу-шу люблять воду, особливо проточну, і здатні навіть плавати. Вони дуже активні та залюбки залазять на підвищення, де проводять багато часу.

Походження

Країна або континент походження: Америка

Назва в перекладі з англійської означає «сніжний черевичок». Порода отримала цю назву завдяки характерним білим лапкам. Сноу-шу — це американська порода, яку вивели в результаті схрещення сіамської та американської довгошерстої породи в 1960-х роках. Сноу-шу має забарвлення колор-пойнт, як сіамська кішка, але при цьому в неї білі лапки та білі плями. Кошенята цієї породи народжуються повністю білими, і лише за кілька тижнів починають проявлятися їхні справжнє забарвлення та відмітини. Не існує двох кошенят з однаковим забарвленням. Чисельність цієї породи зростає в межах Америки, але в інших частинах світу вона залишається рідкісною.

Здоров'я

Харчування

Грумінг

Найкращі породи кішок для дітей