Ваш улюбленець - наше натхнення.

Японський бобтейл короткошерстий

Представники породи японський бобтейл мають елегантні лінії тіла та добре розвинену мускулатуру. Голова витончена з великими високо поставленими вухами та великими круглими очима, що мають виражений нахил. Хвіст у нормальному положенні має довжину приблизно 5–8 см. Коли кішка розслаблена, її хвіст направлений догори. Зазвичай шерсть на хвості товща й довша, ніж на інших ділянках тіла, і росте в усіх напрямках, тим самим створюючи ефект помпона чи заячого хвоста. Коти породи бобтейл можуть бути довго- чи короткошерстими. Хутро м'яке й шовковисте, може мати багато варіантів забарвлення. У Японії надають перевагу триколірному забарвленню або черепаховому з білим (відомому як «мі-ке»), поєднанню чорного, червоного й білого, що символізує удачу. Таке забарвлення зазвичай зустрічається лише в самиць.

Важливо знати
  • Грайливий і допитливий кіт
  • Соціальний та залежний кіт
  • Дуже галасливий кіт
  • Струнка й елегантна порода котів
  • Потрібен грумінг раз на тиждень
  • Негіпоалергенна порода
  • Потребує простору на вулиці
  • Може знадобитися ознайомлення перед проживанням з дітьми

Характер

Коти породи японський бобтейл дружні й розумні. Вважається, що ця порода має надзвичайно товариський характер і добре уживається з більшістю інших тварин та полюбляє компанію людей. Деякі навіть вивчають трюки, тому з ними потрібно гратися і стимулювати до розвитку. Це досить «балакуча» порода.

Походження

Країна або континент походження: Японія

Унікальна риса японських бобтейлів — їхній хвіст. Коли кіт розслаблений і веде себе природно, його хвіст нагадує кролячий, але він може розпрямлятися до довжини приблизно 10–12 см. У Японії історію породи можна відстежити до 8 сторіччя, але за межами Японії таких кішок не бачили до 1960-х років, коли короткошерстих японських бобтейлів було завезено до Америки. Кішки породи японський бобтейл завоювали серця прихильників у Америці, і зараз цю визнану породу в США широко виставляють. У Великій Британії їх небагато.

Здоров'я

Харчування

Грумінг

Найкращі породи кішок для дітей