Ваш улюбленець - наше натхнення.

Кімрики

Кімрійська кішка має міцну кремезну статуру, а за типом тіла, великими очима і широко посадженими вухами нагадує британську короткошерсту породу. Відсутність хвоста — найвизначніша характеристика кімриків. Задні лапи представників цієї породи довші за передні. У кімриків товста шерсть. Вона виглядає, як додатковий м'який шар по всьому тілу, що додає кішці округлості. Іноді можна помітити, що ці коти стрибають, як кролики. Це обумовлено деформацією хребта, подібною до його розщеплення, яку пов'язують із відсутністю хвоста. Кімрики бувають усіх кольорів і мають найрізноманітніші малюнки на хутрі, за виключенням тих, що нагадують сіамців із забарвленням колор-пойнт.

Важливо знати
  • Спокійний кіт
  • Дружній, але незалежний кіт
  • Мовчазний кіт
  • Більша масивна порода котів
  • Потрібен щоденний грумінг
  • Негіпоалергенна порода
  • Потребує простору на вулиці
  • Може знадобитися ознайомлення перед проживанням з дітьми

Характер

Кімрики дуже тихі, грайливі й розумні. У присутності незнайомих людей вони можуть бути трохи сором'язливими та стриманими; схильні прив'язуватися до когось одного. Представники цієї породи, здається, і в дорослому віці зберігають поведінку, як у кошенят.

Походження

Країна або континент походження: Острів Мен (Велика Британія)/Канада

Кімрійські кішки — це напівдовгошерста версія менксів. Незважаючи на свою назву, що походить від слова Кемрі (кельтська назва Уельсу), ця порода з'явилася на острові Мен. Безхвості коти поширені на острові Мен, де відбувається природне родинне спаровування котів, що живуть на острові. У результаті цього зберігається мутація гену відсутності хвоста. Як і коти породи менкс, кімрійські кошенята можуть мати товсті хвостики різної довжини (їх поділяють на крижеві виступи, хвости-помпони та довгі хвости) або взагалі не мати хвостів (хребет закінчується крижами). Програми розведення в Канаді в 1960-х роках обумовили популярність кімриків у США, де на виставках представляють тільки повністю безхвостих тварин.

Здоров'я

Грумінг

Найкращі породи кішок для дітей