Англійський кокер-спанієль

English Cocker Spaniel
Англійські кокер-спанієлі — це собаки середнього розміру, з гарними пропорціями. Шерсть у них гладка і шовковиста, з великою кількістю волосків на передніх кінцівках. Кокер-спанієлі бувають найрізноманітніших кольорів та поєднань, включаючи однотонні — чорний, рудий, рудувато-коричневий, поєднання чорного з білим, шоколадного з білим, рудувато-білий, вороно-чалий, рудувато-чалий, чорно-чалий, із строкатим забарвленням та триколори. Дорослі пси мають зріст 39–41 см, а дорослі суки — 38–39 см. Вони важать близько 13–14,5 кг.
 • Собака, який підходить для недосвідчених господарів
 • Потрібно певна дресирування
 • Enjoys vigorous walks
 • Любить гуляти більше двох годин щодня
 • Medium dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Невиражена слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • «Балакучий» і галасливий собака
 • Не сторожовий пес
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Прекрасний сімейний собака

Походження

Англійський кокер-спанієль — один з найдавніших земляних спанієлів. Він з'явився в Іспанії в XIV столітті. До 1600-х років всі типи спанієлів були класифіковані разом; більший різновид полював на дичину, а менший — витягав вальдшнепів. Звідси пішли назви — спрингер та кокер. У 1892 році Кінологічний клуб Великобританії відокремив їх як дві породи. По той бік Атлантичного океану американці використовували тих самих собак для того, щоб вивести дещо іншого кокера, який тепер відомий як американський кокер-спанієль.

Риси характеру

Ці зайняті, доброзичливі собаки дуже полюбляють людей, більш за все вони люблять радувати своїх власників. Це ідеальні домашні тварини для сімей з дітьми, і вони добре ладнають з іншими домашніми тваринами. Кокер-спанієлі — дуже життєрадісна порода, яка постійно виляє хвостом і приносить «подарунки» всім навколо. Їх легко дресирувати, вони прагнуть вчитися і догоджати.

Здоров'я

Однією з найпоширеніших проблем, що виникають у англійського кокер-спанієля, є періодичні вушні інфекції через їхні великі вуха. Як і багато інших порід, вони можуть страждати на різні спадкові захворювання очей та дисплазію кульшового суглоба (стан, який може призвести до проблем з рухливістю). Тому перед розведенням слід обстежувати очі та стегна.

Вправи

Ці собаки без особливих зусиль пристосовуються до сімейної ситуації, але пам'ятайте, що вони рушничні собаки, і тому їм слід надавати достатню кількість повсякденного навантаження — принаймні годину, а бажано більше. Вони люблять плавати, тому подбайте, якщо поблизу є вода, про їхню безпеку. Дозвольте їм погуляти не на повідці, щоб грати та витрачати свою енергію.

Харчування

Дієта вашого собаки повинна мати правильний баланс з усіх головних груп поживних речовин і включати постійне забезпечення прісною водою. Крім цього, важливо регулярно оцінювати стан тіла, щоб перевірити, чи залишається ваш собака в ідеальній формі, а також не забувати годувати його принаймні двічі на день згідно з рекомендаціями щодо призначеної для нього їжі.

Грумінг

Їхню шерсть необхідно розчісувати щіткою декілька разів на тиждень та регулярно перевіряти вуха, щоб переконатися, що вони чисті і здорові. 3–4 рази на рік їм потрібен стрипінг від професійного грумера. Але, якщо це можливо, ви можете навчитися робити цю процедуру самостійно.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home