Бігль

Beagle
Ці міцні та сміливі собаки мають доброзичливий вигляд; вони компактні та атлетичні. Вони мають коротку густу шерсть, стійку до погодних умов, різноманітних кольорів та візерунків (детальніше див. Стандарт породи). Вони мають зріст 33–40 см і важать близько 10–11 кг.
 • Я доглядав за собаками, але ніколи не був власником
 • Потрібно додаткового дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти одна чи дві години щодня
 • Medium dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Мінімальна слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • Дуже галасливий собака
 • Не сторожовий пес
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Прекрасний сімейний собака

Походження

Приблизно в середині XVI століття гончаків почали класифікувати за призначенням, тобто гончаки, що йдуть за зором, гончаки з дуже гарним нюхом тощо. Приблизно в цей час маленькому гончаку, виведеному для полювання на кроликів і зайців, було присвоєно ім'я «бегель», французьке слово, що означає «луджене горло». Це обумовлено схильністю тварин «виставляти язика», тобто заливатися гавкотом. Англомовна версія — це, звичайно, бігль. Порода має завдячувати своїм походженням фоксгаунду, харрієру та маленькому бладгаунду, відомому як керрі-бігль.

Риси характеру

Бігль — це добродушний собака і, оскільки його виводили для життя у зграї, він добре уживається з більшістю інших собак. Вони люблять дітей, але в ранньому віці їм потрібно взаємодіяти з котами, щоб налагодити з ними хороші стосунки. Бігль — хороший сторожовий собака, який гавкає на все незвичне, хоча, якщо у приміщення потрапить злодій, бігль може почати грати з ним!

Здоров'я

Бігль — зазвичай міцна і здорова порода. Однак, як і багато інших порід, вони можуть страждати на дисплазію кульшового суглоба (стан, який може призвести до проблем з рухливістю). Тому перед розведенням слід обстежувати стегна. Епілепсія та тип менінгіту (синдром Бігля) також часто зустрічаються у цієї породи.

Вправи

Бігль потребує багато фізичних вправ — близько двох годин і більше на день. Через його сильний інстинкт мисливця, його не можна відпускати, поки він не навчиться повертатися, коли його покличуть, або ж треба вигулювати в закритій зоні. Один зі способів підтримувати вашого собаку в гарній формі — це дозволити йому використовувати свої природні здібності йти за запахом. Польові випробування також популярні серед деяких власників біглів.

Харчування

Маленькі собаки мають швидкий метаболізм, а це означає, що вони дуже швидко спалюють енергію. При цьому через свої маленькі шлунки вони повинні їсти небагато, але часто. Для малих порід спеціально розробляється харчування з належними рівнями ключових поживних речовин і шматочками меншого розміру, які підходять для їхнього невеликого рота. Це також сприяє жуванню і покращує травлення.

Грумінг

За цією породою легко доглядати. Вона потребує швидкого розчісування один раз на тиждень, щоб прибрати відмерлі волосини. Незначною проблемою є те, що біглі полюбляють качатися у якомусь бруді з поганим запахом. На щастя, їх досить легко купати. Слід регулярно перевіряти вуха, щоб переконатися, що вони чисті і не мають інфекції.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home