Аффенпінчер

Affenpinscher

Хоча на вигляд вони і схожі на тер'єрів, з пустотливим виразом морди, яка нагадує мавпу, порода аффен класифікується як той; дорослі собаки мають висоту від 24 до 28 см у холці (від лап до верхівки лопаток) і вагу від 3 до 4 кг. Шорстка шерсть зазвичай чорного кольору, із сірим відтінком або без нього.

 • Собака, який підходить для недосвідчених господарів
 • Потрібно елементарного дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти півгодини щодня
 • Small dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Мінімальна слинотеча
 • Гіпоалергенна порода
 • «Балакучий» і галасливий собака
 • Не сторожовий пес
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Пустотлива, комічна порода собак аффенпінчер — одна з найдавніших порід, яка з'явилася ще у XVII столітті. У Німеччині, де виникла ця порода, слово «аффен» означає глузувати, а «пінчер» — тер'єр. Аффен є родоначальником двох інших порід — бельгійського та брюссельського грифонів, морда яких нагадує морду мавпи. Хоча аффени відважні, як і всі тер'єри, вони занадто малі, щоб їх можна було б назвати робочими собаками, переважно вони виконують роль собак-компаньйонів.

Риси характеру

Собака аффен — жвавий і впевнений у собі, іноді вольовий і безстрашний, хоча дуже ласкавий до своїх господарів. Вони, як правило, з обережністю ставляться до незнайомців, тому цуценятам необхідна соціалізація.

Здоров'я

Аффенпінчер — це, як правило, здорова порода собак. Однак, як і багато інших дрібних порід, вони можуть страждати на захворювання колінних чашечок, які можуть тимчасово зісковзнути з місця (вивих наколінника), мати проблеми зі стегнами та трахеєю.

Вправи

Незважаючи на свій маленький розмір, це активний собака, якому потрібна достатня кількість фізичних вправ (20–40 хвилин на день). Він обожнює ігри, які тренуватимуть як його розум, так і тіло, але вони не повинні бути занадто жвавими.

Харчування

Мініатюрні собаки мають швидкий метаболізм, а це означає, що вони дуже швидко спалюють енергію. При цьому через свої маленькі шлунки вони повинні їсти небагато, але часто. Для малих порід спеціально розробляється харчування з належними рівнями ключових поживних речовин і шматочками меншого розміру, які підходять для їхнього невеликого рота. Це також сприяє жуванню і покращує травлення.

Грумінг

Жорстка, груба шерсть місцями є кудлатою і природно виглядає дещо розтріпаною, тому грумінг не вимагається: достатньо буде розчісування раз на тиждень.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home