ЦУЦЕНЯ НУДЬГУЄ? ІГРИ ДЛЯ ДОМАШНЬОГО УЛЮБЛЕНЦЯ
ЦУЦЕНЯ НУДЬГУЄ? ІГРИ ДЛЯ ДОМАШНЬОГО УЛЮБЛЕНЦЯ
ЦУЦЕНЯ НУДЬГУЄ? ІГРИ ДЛЯ ДОМАШНЬОГО УЛЮБЛЕНЦЯ

ЦУЦЕНЯ НУДЬГУЄ? ІГРИ ДЛЯ ДОМАШНЬОГО УЛЮБЛЕНЦЯ

ЦУЦЕНЯ НУДЬГУЄ? ІГРИ ДЛЯ ДОМАШНЬОГО УЛЮБЛЕНЦЯ

Цуценя нудьгує, коли його залишають на самоті. Домашньому улюбленцю потрібна фізична та розумова активність. Якщо йому цього не дати, він відшукає спосіб розважити себе самостійно. І, вірогідно, зробить те, чого б ви точно не хотіли.
Якщо цуценя занудьгує, то, найімовірніше, буде:

  • Гризти
  • Рити
  • Гавкати (або якось по-іншому привертати вашу увагу)
  • Лизати чи кусати себе (але зверніть увагу, що це також може бути ознакою бліх)
    Ось кілька ідей, як розважити цуценя та допомогти вашому домашньому улюбленцю уникнути неприємних ситуацій.

Іграшки

Дайте цуценяті іграшки та змінюйте їх кожні кілька днів, щоб зберегти його зацікавленість.

Розваги

Цуценята люблять грати. Такі розваги, як «апорт!», флайбол та інші спортивні ігри, приємно виснажать вашого домашнього улюбленця. Прогулянки з цуценям у парку (або десь в іншому місці, де можна побігати) вивільнять зайву енергію, тому ваш улюбленець буде розслабленим та спокійним до кінця дня.

Цікаві трюки

Складіть список трюків, яких ви хочете навчити свого улюбленця, і відпрацьовуйте їх щоденно, щоб освоїти кожну команду. Наприклад, ви можете навчити давати лапу, перестрибувати через вас, коли ви стоїте на колінах, шукати певний предмет або прикидатися мертвим.

До та після

Тривала прогулянка – те, що зробить цуценя приємно втомленим. Тож коли ви повернетеся додому, проведіть деякий час разом з ним, як нагороду за чудову поведінку.

Компанія

Якщо мешкаєте у кількаповерховому будинку, встановіть спеціальний бар’єр перед східцями. Сходи можуть бути надто великими для цуценяти. У нього може забракнути рухових навичок, аби впоратися із цією перешкодою.
Бар’єр допоможе зробити ваш дім ще більш безпечним місцем для вашого цуценяти. Так ви попередите імовірність того, що домашній улюбленець випадково впаде і травмується.

Прогулянки

Прогулянка раз або кілька разів на день подарує цуценяті необхідну фізичну та розумову активність. Це також чудове проведення часу і для вас, адже ви зможете відпочити після напружених буднів.