article_pic_desktop_01_0_0 (5).jpg
Іграшки для кішки

Які іграшки найкраще підходять моїй кішці?

Якщо Ви шукаєте щось, щоб зайняти її, коли вона лишається на самоті, або ігри, щоб гратись разом, ось декілька корисних порад, що стануть в нагоді під час вибору іграшок для кішок

​Велика кількість ігор - від останніх додатків для планшетів до скромної картонної коробки - доступні для Вашої кішки або кошеняти. Інтерактивні ігри - коли Ви граєте зі своєю кішкою - допоможуть Вашій кішці удосконалити свої навички полювання і зміцнять зв’язок між вами, полегшуючи подальший процес виховання.

​Ігри - це також чудова фізична зарядка для Вашої кішки, яка допомагає їй зберегти здорову вагу та позбутися накопиченого стресу. Найголовніше, іграшки збагачують її середовище, підтримуючи Вашу кішку активною і задоволеною. Тому потрібно мати запас іграшок напоготові, міняти їх регулярно або додавати котячу м'яту для того, щоб підтримувати її цікавість до них, і забирати їх, коли час ігор закінчується.

​Саморобні іграшки

​Загалом, кішкам і кошенятам подобається все, що імітує справжню здобич. Наприклад, іграшки на паличці - довга паличка із прикріпленим пір'ям або іншими об'єктами на мотузці - як правило є найкращою, разом із м'ячиками, дзвіночками і завідними мишами. Також доступні високотехнологічні іграшки, у тому числі спеціалізовані планшетні додатки і лазери, перед якими кішки не можуть встояти, щоб їх не переслідувати.

​Також є багато іграшок, які можна зробити із побутових предметів. Спробуйте зробити тунель із картонної коробки, із отворами у стінках для додаткового задоволення. Для чудової саморобної іграшки можна взяти стару шкарпетку, заповнити зім'ятим папером, додати трохи котячої м'яти і зав'язати кінець для створення безкоштовної 'мишки'. І все готово! Додавання котячої м'яти до іграшок Вашої кішки може сприяти більшій цікавості, хоча кошенят часто не приваблює ця рослина, поки вони не підростуть.

Кішкам і кошенятам подобається все, що імітує справжню здобич