Дізнавайтесь більше про PURINA ONE® Dual Nature™ зі Спіруліною

ХАРЧУВАННЯ ВІД ЕКСПЕРТІВ

НАТХНЕННИХ ПРИРОДОЮ

Щоденний раціон Вашого улюбленця відтепер збагачений спіруліною

Тепер і Ваш кіт зможе відчути переваги натуральної спіруліни у своєму раціоні. Спіруліна - це синьо-зелені водорості, які ростуть у теплих водах субтропічних та тропічних регіонів світу і мають харчовий потенціал, ретельно збалансований самою природою. З-поміж усіх переваг, включаючи антиоксидантні властивості, Спіруліна, що входить до складу PURINA ONE, DualNature™ здатна підтримувати імунну функцію вашої кішки.

Подвійна текстура крокетів для насолоди

Сухий корм для котів PURINA ONE® DualNature™, розроблений ветеринарними лікарями та спеціалістами з харчування PURINA® має захоплюючу подвійну текстуру: поєднання сухих хрустких та м'яких, більш ніжних, крокетів, які містять високоякісний білок і виступають гарним джерелом амінокислот, що допомагає підтримувати здоровим травний тракт Вашого кота. В такий спосіб наші експерти подбали, щоб Ваш кіт отримував усе й одразу - користь для здоров'я та насолоду водночас.

Наш продукт

З куркою

Вони довіряють PURINA ONE®

За час тестування корму PURINA ONEⓇ з кицею дійсно відбулись зміни. Шерсть стала більш блискучою, киця активна, енергійна. За ці три тижні тестування Моніка дуже полюбила корм від PURINA ONEⓇ!

Анастасія

Котика, як підмінили. Скаче, як "козенятко", грається, зачіпає, не дає пройти повз себе. Як в цирку бігає за ногами. Шерсть стала гладенькою з переливами. Дякую!!!

Тетяна

Чудовий склад корму PURINA ONEⓇ забезпечує необхідним рівнем енергії, а також допомагає Мармизі рости здоровою, наповнює організм поживними речовинами, вітамінами та мінеральними речовинами. Відмінно збалансоване харчування на основі відбірних інгредієнтів підтримує здоров*я та гарне самопочуття Мармизки. Мармизка однозначно залишається на данній марці корму. А друзі які ще не визначилися яким кормом годувати свого улюбленця матимуть від нас однозначну рекомендацію - тільки PURINA ONEⓇ.

Ярослав