Ваш улюбленець - наше натхнення.
Кунаві

Спеціаліст із сировини для кормів @Purina®

Кунаві
Інгредієнти

Інгредієнти

Перейти до розділу >

Бутилгідроксіанізол і бутилгідроксітолуол — це два різні антиоксиданти, дозволені для використання в їжі як для тварин, так і для людей, і їхній обсяг регулюється для забезпечення повної безпечності кормів.

 

BHA (бутилгідроксіанізол) і BHT (бутилгідроксітолуол) — дві добавки, що запобігають окисленню жирних речовин, зміні кольору й інших якостей продуктів. Ці добавки можна знайти в кормі для домашніх тварин, а також у продуктах для людей, таких як, наприклад, заморожена їжа, готові супи та картопляні чіпси.

Бутилгідроксіанізол і бутилгідроксітолуол також входять до переліку добавок, які дозволені для використання в кормі для тварин Європейським Союзом, але в кількості, яка не перевищує визначені ліміти для кормів. Дозвіл на використання добавок — дуже суворий процес, який знаходиться під наглядом Європейського агентства з безпечності харчових продуктів (EFSA).

Purina® суворо дотримується дозволених законодавством максимальних рівнів, щоб зробити нашу продукцію повністю безпечною для всіх домашніх тварин.