Ваш улюбленець - наше натхнення.
Амелія

Менеджер із технічних комунікацій і ветеринар @Purina®

 Амелія
Як це зроблено

Як це зроблено

Перейти до розділу >

Вживання високоякісної переробленої їжі для тварин — це найбезпечніший і найпростіший спосіб задовольнити харчові потреби вашого улюбленця на всіх етапах і при будь-якому способі життя, що забезпечить його здоров'я та довголіття.

 

Харчові потреби котів і собак сильно відрізняються від потреб людей, і певна частка необхідних речовин повинна бути отримана зі специфічних інгредієнтів. Наприклад, у котів є особлива потреба у тваринному білку, тому ці тварини ніколи не можуть стати вегетаріанцями. І собаки, і коти потребують різних поживних речовин залежно від віку та щоденної активності, а також із урахуванням багатьох інших факторів способу життя. Задовольнити ці різні потреби завдяки тільки домашньому корму дуже важко, оскільки ви маєте чітко розуміти особливості фізіології та харчових потреб свого улюбленця. Отже, існує реальний ризик, що корм, який ви готуєте самі, може не надати вашому улюбленцю необхідні поживні речовини та негативно вплинути на його здоров'я як в середньостроковій, так і в довгостроковій перспективі, що може призвести до проблем зі щільністю кісток та/або вад розвитку.

Маючи понад 90-річний досвід досліджень і роботи в галузі виробництва кормів для домашніх тварин і співпрацюючи з 500 дієтологами, ветеринарними лікарями, знавцями поведінки та науковцями з харчових продуктів, ми виготовляємо корми, які незмінно забезпечують правильний баланс необхідних поживних речовин і задовольняють енергетичні й унікальні харчові потреби вашого улюбленця.

Ми також розробляємо спеціальні ветеринарні дієти, які мають застосовуватися за рекомендацією ветеринара та необхідні при конкретному клінічному стані. Наприклад: якщо у ваших собаки чи кота є алергічна реакція на певні інгредієнти, ми пропонуємо гідролізовану їжу, яка спеціально розроблена для зменшення алергічних реакцій. Крім того, якщо у вашої кішки діагностовано цукровий діабет, ми пропонуємо продукт, який знижає рівень і частоту введення ін'єкцій інсуліну. Дієвість цього продукту доведена науковими дослідженнями.

Використання високоякісного переробленого корму має й інші переваги, такі як зниження ризиків для здоров'я. Завдяки строгим виробничим процесам і безлічі перевірок щодо безпечності на всіх етапах, від отримання сировини до зберігання на складі, готовий корм є безпечним для вашого улюбленця.