Зара

Старший ветеринар @Purina

zara
category icon

Як це зроблено

Перейдіть до розділу >

Звичайно. Повноцінний і збалансований раціон харчування в необхідній кількості — основа для довгого та щасливого життя наших улюбленців.

Наші постійні дослідження, розробки й інновації протягом останніх 90 років дають нам можливість вдосконалювати наші формули та створювати збалансований корм, який задовольнить дуже різні потреби домашніх тварин. Фактично ми є єдиною компанією з виробництва кормів для домашніх тварин, що провела дослідження тривалістю в (14-річне) життя собаки. Воно показало, що, якщо підтримувати ідеальний стан організму собаки, можна значно продовжити тривалість, на 15 відсотків (1,8 року для лабрадор-ретриверів згідно з результатами дослідження), та якість життя тварини. 9-бальна таблиця оцінювання стану організму, складена за результатами цього ґрунтовного дослідження, була прийнята Всесвітньою асоціацією ветеринарії дрібних тварин, і тепер харчування офіційно вважається п'ятим за важливістю фактором для всіх ветеринарів при проведенні основних перевірок здоров'я собак і котів.

Сьогодні ми можемо запропонувати корм для домашніх тварин з інгредієнтами, які мають особливі переваги як для собак, так і для котів. Деякі з наших продуктів здатні доповнювати медичну підтримку, якщо домашні тварини проходять ветеринарне лікування. Ми постійно досліджуємо, як зміцнити імунітет та оптимізувати стан здоров'я тварини.