Чи є свіжозаморожена курка, лосось або ягня першим інгредієнтом у складі раціонів?

Всі раціони містять курку, лосось або ягня в якості першого інгредієнта. У кожному щоденному раціоні PURINA® PRO PLAN® один з цих компонентів є першим у списку компонентів. Зазвичай, раціони для собак з чутливою шкірою містять лосось у якості першого інгредієнту, а раціони для собак з чутливим травленням містять ягня або курку. У всіх інших раціонах зазвичай курка є першим інгредієнтом.

Чи містять окремі раціони PURINA® PRO PLAN® інгредієнти з генетично модифікованих (ГМО) джерел - і який процес контролю якості цього питання?

​З 1999 року Purina в Європі, на Близькому Сході та в Північній Африці (ЄБСПА) запровадила загальну політику щодо виробництва та реалізації всіх наших продуктів на основі дотримання принципу використання сировнини без ГМО; ми не закуповуємо сировину, що містить ГМО. Контракти з нашими постачальниками були узгоджені у цьому питанні. Крім того, наші постачальники мають контрольовану простежуваність сировини на своїх локаціях. Ми також проводимо окремі заходи контролю сировини в наших власних лабораторіях.

У зоні ЄБСПА, Purina закуповує лише інгредієнти, що не містять ГМО, за дуже строгими процедурами закупівлі та контролю якості - насправді, кожна партія соєвих інгредієнтів підтверджується як така, що не містить ГМО, перш ніж вона зможе потрапити до фабрик де виробляється продукція Purina.

Через численні поживні властивості сої, соя без ГМО використовується в деяких раціонах PURINA® PRO PLAN®, як додаткове джерело високоякісного білка.

Що таке кукурудзяна крупа?

Свіжомелена кукурудза частково полущена та дегідрадована

На чому базується твердження , що комплекс OPTINUTRITION - кращий рівень поживних речовин ?​

Воно базується на двох факторах (більш детально у відповідях нижче):
1) Лінійка раціонів PURINA® PRO PLAN® - найбільш передова у портфелі раціонів Purina
2) Раціони PURINA® PRO PLAN® забезпечують чудову біологічну доступність поживних речовин

Чому свіжоморожена курка / ягня / лосось краще?

Дослідження компанії Purina показують, що використання видібраних шматочків свіжозамороженої курки забезпечує кращу засвоюваність білку та жиру, а також доступність амінокислот, ніж борошно з птиці. Недостатньо знати, скільки поживних речовин міститься в їжі, важливішою є інформація про кількість поживних речовин, що є біодоступними.

БІОДОСТУПНІСТЬ - це кількість поживних речовин, які не тільки поглинаються з кишкового (або травного) тракту, але також доступні у формі, яка використовується тканинами.

ЗАСВОЮВАНІСТЬ- це кількість поживних речовин у їжі, яка поглинається організмом. Засвоюваність поживної речовини отримується шляхом вимірювання того, яка частина поживної речовини виводиться  з організму. Вона не вимірює кількість поживних речовин, фактично доступних для використання цільовими тканинами.

Хоча, як засвоюваність, так і біодоступність є загальноприйнятими методами для визначення поживної цінності їжі, біодоступність вважається більш чутливою мірою. Біологічна доступність поживних речовин - це отримання максимально можливої ​​кількості поживних речовин з їжі. Чим вище біодоступність, тим більше поживних речовин проходить через кишкову стінку і працює над живленням клітин та тканин домашніх улюбленців. Оптимальне здоров'я залежить від повноцінного живлення клітин домашніх тварин.

Завдяки науковим дослідженням, компанія Purina довела, що раціони PURINA® PRO PLAN® забезпечують високий вміст поживних речовин та біодоступність.

Чи у лінійці раціонів PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS є гіпоалергенні дієти для домашніх тварин?

Так. У нашому асортименті раціонів PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS є гіпоалергенна дієта для собак і котів. В даний час вони доступні тільки в сухих раціонах. Ви можете знайти більше інформації про асортимент тут.

Який продукт підійде моєму домашньому улюбленцю?

Ми розробили онлайн-інструмент для підбору раціону, щоб допомогти вам знайти найбільш релевантний раціон для вашого вихованця. Якщо ви шукаєте ветеринарну дієту для конкретної діагностованої проблеми або дотримуєтесь рекомендацій свого ветеринарного лікаря, скористайтеся нашим інструментом для вибору продукту. Крім того, ви можете зв'язатися з нашою гарячою лінією (0 800 50 09 50), яка зможе допомогти вам з будь-якими питаннями, які можуть у вас виникнути.

Один з моїх домашніх улюбленців зараз споживає лише спеціалізоване харчування. Чи підходить таке харчування моєму іншому домашньому улюбленцю?

Якщо ваш домашній улюбленець не потребує спеціалізованої дієти, радимо звернутися до свого ветеринарного лікаря. Крім того, ви можете зв'язатися з нашою гарячою лінією (0 800 50 09 50). Не всі раціони PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS підійдуть вашому улюбленцю, якщо у нього немає особливих  вимог.

Чи підходять раціони PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS для мого цуценяти?

Не всі раціони PURINA® PRO PLAN® VETERINARY DIETS підходять для цуценят. Вам потрібно проконсультуватися додатково у ветеринарного лікаря або звернутися на нашу гарячу лінію (0 800 50 09 50). Вони зможуть обговорити з вами всі запитання, що стосуються цієї теми.

Яка порція раціону необхідна моєму домашньому улюбленцю?

Ви можете знайти рекомендації щодо годівлі на упаковці, а також на сторінках раціонів цього веб-сайту. Якщо у вас є будь-які додаткові питання про необхдну кількість раціону, будь-ласка зверніться на нашу гарячу лінію (0 800 50 09 50). Ви зможете задати всі запитання, що стосуються цієї теми.

​Де я можу придбати раціони PURINA® PRO PLAN®?

Кожна сторінка окремого раціону має посилання, щоб купити продукт в Інтернеті або кнопку «де купити», щоб знайти найближчий до вас магазин, де можна придбати раціони PURINA® PRO PLAN®.

Що означає термін OPTINUTRITION?

OPTINUTRITION - це спосіб надати вашому собаці або коту додаткові поживні речовини, а також найкращі інгредієнти. Кожна з цих поживних речовин відбирається з урахуванням наукової експертизи та забезпечує певний поживний імпульс і цільову перевагу для здоров'я в кожному раціоні. Ми вважаємо, що харчування є основою для оптимального здоров'я і благополуччя, а також для початку чудового життя вашого собаки чи кота. Ось чому ми гарантуємо, що раціони PURINA® PRO PLAN® містять 100% всіх необхідних поживних речовин у кожній порції.

Що робити, якщо я не можу знайти відповідь на моє запитання?

​Якщо вам не вдалося знайти відповідь на своє запитання, будь-ласка, зверніться на нашу гарячу лінію (0 800 50 09 50). Вам з радістю допоможуть знайти відповідь на ваше запитання.