ЗОБОВ'ЯЗАННЯ, ЯКІ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ

НАШІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ, ЯКІ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ

Харчування - в основі нашої роботи, але це не все, що ми робимо. Ми зобов'язуємося зробити все можливе для кращого майбутнього улюбленців, людей, які їх люблять та нашої ланети. Саме тому ми зосереджені на досягненні наших 6 зобов’язань, які пов'язані з ініціативами для домашніх тварин, суспільства та навколишнього середовища.

TBD

НАШІ ЦІЛІ ДО 2030 РОКУ:
ВИКОНАТИ 100% ЗОБОВ'ЯЗАНЬ

ЯК МИ ВИКОНУЄМО ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
Подивіться на наші зобов'язання і дізнайтеся, як вони змінюють на краще життя Улюбленців, Суспільства i Навколишнє середовище.

ЗОБОВ'ЯЗАННЯ, ЯКІ МАЮТЬ ЗНАЧЕННЯ - ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ

Ще з 2016 року ми зібрали думки та досвід власників домашніх тварин, ветеринарів, експертів зі сталого розвитку та тих, хто відповідає за добробут домашніх тварин, та визначили сфери, де ми могли б зробити свій внесок і допомогти пухнастим улюбленцям, суспільству та навколишньому середовищу. Саме це посприяло формуванню нашим першим 10 зобов’язанням Purina в суспільстві.

В 2022 році ми раді поділитися з вами нашими новими 6 зобов’язаннями Purina, які допоможуть нам розширити сферу діяльності та досягти нових цілей.

Дізнайтеся нижче про досягнуті результати по нашим першим 10 забов'язанням Purina.

НАШІ ПЕРШІ 10 ЗОБОВ'ЯЗАНЬ PURINA В СУСПІЛЬСТВІ

Ми запустили наші першіі зобов’язання ще у 2016 році, вони були відомі як - 10 зобов’язань Purina в суспільстві. Ми відслідковували нашу ефективність та досягнення, і ви можете дізнатися більше за посиланням нижче.

Наші досягнення у 2021 році

TBD

Наші досягнення за 2020 рік

У 2021 році ми опублікували наш останній звіт про Purina в суспільстві, враховуючи наші досягнення до кінця 2020 року. Це звіт, у якому докладно описано роботу та тематичні дослідження, пов’язані з нашими попередніми 10 зобов’язаннями Purina в суспільстві.

Прочитати звіт

TBD