Соціальні ініціативи Purina®

Purina ®. Поруч, щоб допомагати

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА

Сприяння адопції безпритульних тварин та підтримка притулків кормом – завжди були фокусними соціальними ініціативами Purina® в Україні. Зараз ми робимо все можливе, для посилення підтримки кормом безхатніх тварин та тих, хто ними опікується в Україні та за її межами, завдяки підтримці нашими дружніми офісами в ЄС українських біженців з улюбленцями. Починаючи з березня 2022 нам вдалось допомогти сотням притулків, різноманітним благодійним та громадським організаціям. Спільними зусиллями нашої згуртованої команди передано понад 500 000 кг корму для українських котиків та песиків, серед яких і службові собаки з ДСНС, Нацгвардії та ЗСУ, які вже давно стали справжніми побратимами та вірними друзями для наших захисників.

РОЗВИТОК КАНІСТЕРАПІЇ

РОЗВИТОК КАНІСТЕРАПІЇ

Собаки можуть бути не тільки друзями чи службовими помічниками, але й терапевтами. Взаємодія із собакою є ефективним способом відволікання для дітей та дорослих, які страждають від психічних розладів, депресії, посттравматичного синдрому та порушень інтелектуального розвитку, зору, слуху, мовлення.

Каністерапія (від лат. canis — собака) або терапія із залученням собак-терапевтів – це метод позитивного психосоціального і фізіореабілітаційного впливу на людей, які цього потребують, через роботу зі спеціально навченими та керованими собаками-терапевтами.

Purina® сприяє розвитку каністерапії в Україні з 2018 року:

  • Проактивно допомагає українським каністерапевтам отримувати нові знання закордоном, щоб потім поширювати та застосувати їх на практиці в Україні.

  • Підтримує проведення конференцій, семінарів, вебінарів в Україні, сприяючи обміну досвідом представників різних шкіл та об’єднуючи каністерапевтів та зацікавлених ентузіастів, власників собак з усієї країни та поза її межами.

  • Допомагає в організації індивідуальних уроків для дітей з каністерапевтом. Під час яких діти керують собаками, вчаться давати команди та взаємодіяти з пухнастими, що покращує їх емоційний стан і сприяє розвитку фізичного стану й мовлення.

Ми знаємо, що каністерапія сприяє підвищенню загального реабілітаційного потенціалу та здатна принести користь багатьом українцям, тому продовжуємо популяризувати реабілітаційний метод каністерапії в Україні.

ЛІНІЯ ТУРБОТИ

ЛІНІЯ ТУРБОТИ

Навіть у тяжкі часи наша ЛІНІЯ ТУРБОТИ від Purina® продовжує свою роботу та надає безкоштовні консультації з ветеринаром для ваших улюбленців. Звертайтесь за телефоном 0 800 50 09 50, усі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні на території України.