Наш підхід до благополуччя тварин

Наш підхід до благополуччя тварин

Пристрасть до домашніх тварин

PURINA® прагне допомагати домашнім тваринам жити довше, щасливіше і здоровішим життям завдяки правильному харчуванню та догляду. Ми беремо на себе основну відповідальність за створення безпечних, смачних і поживних продуктів, які відповідають найвищим стандартам якості та безпеки. Ми розуміємо і поділяємо сильне почуття любові та поваги, які відчувають власники домашніх улюбленців, оскільки більшість з нас також є власниками домашніх тварин. Тому для PURINA® благополуччя собак та котів є головним пріоритетом, і в питаннях відповідальності для нас не існує компромісів.

Центри догляду за собаками та котами

PURINA® підтримує Центри розвитку догляду за тваринами, щоб краще зрозуміти природні особливості, потреби в харчуванні та пов'язану з цим поведінку собак та котів. Всі наші домашні тварини мають імена, їм приділяється персональна увага, до них ставиться з повагою і прихильністю добре навчений і дбайливий персонал. Соціалізація та повсякденна взаємодія є частиною наших програм розвитку, які включають тренінги, групові ігри та доступ до іграшок.

Дослідження харчування та догляду за участю котів та собак

PURINA® прагне робити продукти, які подобаються собакам та котам, водночас забезпечуючи харчування, яке сприяє їхньому здоров'ю та благополуччю. Дослідження, проведені PURINA® або для PURINA®, сприяють пізнаванню того, що саме сприяє покращенню здоров'я та благополуччя собак та котів у всьому світі. PURINA® проводить тільки ті дослідження, які не шкодять домашнім собакам та котам і відповідають найвищим ветеринарним стандартам. Ми не беремо участь у жодному інвазивному дослідженні, яке спричиняє травми, захворювання або призводить до евтаназії собак та котів.