Вчені Purina® знайшли спосіб безпечного зниження активного рівня основного алергену у котів, що міститься в слині котів. Це значний прорив, оскільки він може змінити спосіб контролю алергенів у котів. Тепер, замість того, щоб обмежувати взаємодію з котом, можна знижувати кількість алергену.

 


 

02_Ebenezer

Доктор Ебенезер Сат'ярадж

іммунолог Purina®

Доктор Сат'ярадж - провідний керівник досліджень алергенів у котів у Purina®

quoting Ці алергени створили величезну перешкоду для тих, хто хоче стати власником кота. Також вони обмежують тактильну взаємодію між котами та людьми, які так їх люблять.

Доктор Ебенезер Сат'ярадж

Вплив алергенів у котів

Багато людей докладають максимум зусиль, щоб зменшити кількість алергенів у своєму середовищі, наприклад, щоденне прибирання та часте миття. Алергени у котів обмежують людей у взаємодії з котами, і, на жаль, з цієї причини котів часто віддають у притулки. А отже, алергени у котів стають додатковим бар’єром у прийнятті рішення щодо адопції.

purina

Кожен п’ятий дорослий у всьому світі чутливий до алергенів у котів.

purina

Уникнення або переїзд - поширена рекомендація щодо боротьби з алергенами у котів.

purina-what-are-cat-allergens

А як щодо гіпоалергенних котів?

Хоча багато людей вважають, що алергени у котів походять від шерсті та лупи котів, основним алергеном у котів є Fel d 1. Цей білок міститься головним чином у слині кота. Потім Fel d 1 потрапляє на шерсть і шкіру кота під час вилизування. Коли кішка линяє, алерген разом із шерстю та лупою розповсюджується по всьому будинку.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

purina-what-are-cat-allergens-hypoallergenic

А як щодо гіпоалергенних котів?

Всупереч поширеній думці, справді гіпоалергенних котів не існує. Усі коти - навіть безшерсті - виробляють Fel d 1, незалежно від породи, віку, статі, кастровані вони чи ні. Крім того, на рівні Fel d 1 не впливають ні колір шерсті, ні довжина.Fel d 1: Основний алерген у котів

Це білок, що виробляється в слинних і сальних (шкірних) залозах кота. Під час вилизування він переноситься на шерсть і шкіру котів, а потім розповсюджується в навколишньому середовищі за допомогою шерстинок та лупи (відмерлі лусочки шкіри).purina-cat-allergens-research-breakthrough-1440x480_0

Революційний підхід по контролю алергенів у котів, безпечний для їх здоров'яПісля більш ніж десятиліття досліджень вчені Purina® виявили, що кількість основного алергену у котів може бути зменшена, коли коти споживають раціон, що містить інгредієнт з яєчного продукту з антитілами. Ці антитіла безпечно зв'язують і блокують Fel d 1 у слині котів, і цей неактивний Fel d 1 переноситься на шерсть під час вилизування. Це безпечний підхід для котів, який не заважає виробленню Fel d 1 і не змінює загальну фізіологію котів.
purina-cat-allergens-special-protein_1440x300

За даними дослідження Landmark Purina®

Серед котів, яких годували цим яєчним інгредієнтом, 97% котів показали зниження рівню активного Fel d 1 у їхній шерсті та лупі. В середньому спостерігалося зменшення активного Fel d 1 на шерсті котів на 47%, починаючи з третього тижня годування раціоном.

purina-cat-allergens-decreasing-levels
purina-cat-allergens-decreasing-active-levels

Зниження активного Fel d 1 на шерсті та лупі котів може допомогти зменшити кількість алергенів у котів, які потрапляють у навколишнє середовище.quoting Наше відкриття може змінити підхід до контролю алергенів у котів. -Лікар. Ебенезер Сат'ярадж.

-Лікар. Ебенезер Сат'ярадж.